lekarz Izabella Turek-Muczyńska

Endokrynolog, Ginekolog

2,9
2,9
2,5

Nie polecam,zrezygnowałam z wizyt z uwagi na zgryżliwość,złośliwość,beszczelność i chamstwo,brak uprzejmości,

Pani może i ma wiedzę, aby leczyć ale jej podejście do pacjentki jest conajmniej mało uprzejme. Nie polecam.

właściwy człowiek na właściwym miejscu

właściwy człowiek na właściwym miejscu

Na wizytę czekałam 9 miesięcy. Oczekiwałam bardziej wnikliwej analizy problemu bowiem był złożony, jedyne co uslyszałam to ,że jestem w fazie przedklimakterium i mam brać leki uzypełniające poziom hormonów. Po tej kuracji trafiłam do szpitala z krwotokiem oraz zarzytem ze strony lekarza ,że się zaniedbałam.

Przyszłam na kontrolna pierwszą wizytę, wyszłam nastraszona, z przypuszczalną diagnozą raka i HPV, a nastepnie p. doktor wysnuła kolejna hipoteze, ze jestem bezpłodna.. przez kolejne ponad pół roku wydawałam fortunę na badania i leki, które jak się niedawno okazało tylko mi zaszkodziły. Ani raka ani HPV nie mam, dzieci mogę miec bez problemu, wlasnie jestem w ciazy. Zostawiłam u p. doktor 2.000 zł w przeciagu pol roku, nie liczac kosztów dojazdu,a placilam za dawowanie strachu, stanie w kolejkach do kolejnych badan i opanowywanie paniki. Nikomu nie polecam wizyt w tym gabinecie!

Z mojego doświadczenia mogę szczerze wszystkim rozsądnym kobietom odradzić wizyt i tej Pani. Leczyłam się u niej 4 lata. Dwa razy zdiagnozowała u mnie raka - bezpodsawnie. Takie diagnozy zazwyczaj budzą lęk i panikę więc podajemy się wszystkiemu żeby być zdrowe. Byłam w wielu kwestiach niedoinformowana. Jeżeli obecne pacjętki raczą zauważyć zawsze jest pośpiech gdy na korytarzu robi się korek.W tym momencie najlepiej nie zadawać pytań. Zastanawiam się jak można kogoś ciągle leczyć? Przez 4 lata byłam regularnie albo co miesiąć albo co 3. Do rodzinnego lekarza tak często nie chodzę. Pamiętam też sytuację gdzie zapytałam o swoje obijawy i powiedziałam że przeczytałam o tym w internecie. Obużenie, że internet nie jest lekarzem było bardzo duże. Tylko zadajmy sobie pytanie dlaczego ludzie sięgają po wiedze do internetu, odpowiedź jest prosta Pani nawet nie raczyła mi powiedzieć jak wygląda leczenie danej chorby, czy to groźne. Za 150 zł czeka się na wizytę w kolejce od 15 min do nawet godziny, smutne. Ma napchane tyle pacjentek, że niebawem to na każde 5 min. będą 2 kobiety. Pozatym Pani Joanna która w momencie gdy dzwoni telefon zwleka z odebraniem (w tym czasie nic nie robiąc)jakby naprawdę dzwoniono do samego Prezydenta. Czas na pierwszą wizytę DOPIERO ZA PÓŁ ROKU...ciekawe. Zastanawim się jak w takim razie umawia pacjentki, które muszą przyjść na kontrolę i gwarantuje to nie jest pół roku. Nie wątpię w wiedzę Pani doktor, na pewno ją ma ale sądzę, że przesyt pieniądza sprawił, że zaczyna robić coś wbrew jakiejkolwiek etyce lekarskiej. Zastrasza pacjentki a potem zbiera laury że zapobiegłyśmy rozwojowi raka, czyż nie jest cudowna?Mam nadzieję, że może kiedyś przeczyta post i sama rozumie, że pieniądze to nie wszystko a opinia w eterze krąży. Jak będzie tak dalej postępować to Pani Joanna nie będzie umawiać na pierwszą wizytę za pół roku tylko na następny dzień. Myślę, że jeżeli teraz nikt się nie naciął to natnie się za chwile i zobaczy jaka jest Pani Doktor.

Pani doktor jest przesympatyczną osobą - ale to na tyle miłych słów, Raczej kojarzy mi się z wysoką kwotą wizyty i małymi efektami (próbowałam zajść w ciąże) - ta lekarka nie pomogła.

Pani doktor jest przesympatyczną osobą - ale to na tyle miłych słów,

Pani dr jest osobą kompetentną i profesjonalną.Kieruje na wiele badań w celu postawienia diagnozy. Koszt wizyty jest jednak wysoki. Dzięki leczeniu jestem mamą wspaniałego dzidziusia.

Przez 11 lat lekarze wciskali chorobę, której nie mam. Pani Doktor jako pierwsza zrobiła kompleksowe badania i poświęciła dużo czasu na wytłumaczenie wszelkich wątpliwości. POLECAM!!!

Jakosc wizyty nie odzwierciedla ceny jaka sie za nia placi. Ponadto wywyzsza sie, pacjentka czuje sie jak ktos gorszego gatunku.Czesto na ten sam temat wydaje rozne opinie, nie pamietajac swojej poprzedniej w tej samej sprawie. Krytykuje innych lekarzy, nawet jesji znajda rozwiazanie problemu z ktorym sama sobie nie poradzila przez lata