2,6
2,4

Lekarz nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Jest osobą o wysokim mniemaniu o słabych kompetencjach. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poinformował o wypisie pacjenta w następnym dniu (środek tygodnia). Jednak inny Lekarz stwierdził koniecznoś dalszego leczenia i stabilizacj pacjenta. Poinformował również, że o wypisie można pomyśleć w okolicy następnej środy - czwartku. Jednak podczas dyżuru Pan Jacek Anioł w nocy wypisał pacjenta i zlecił transport do domu. Neguje opinie innych lekarzy. Jest osobą pozbawioną empatii. Naprawdę nie polecam!

Całkowicie odradzam wizytę u Pana doktora. Lekarz w trakcie wizyty przysypiał, stwarzał wrażenie nieobecnego. Postawiona diagnoza była nietrafna a przepisane lekarstwa nieodpowiednie nawet na nietrafnie zdiagnozowaną chorobę. Na moje szczęście inny lekarz pomógł i skorygował jego błędy. Tragedia. Te pozytywne opinie pisze sobie chyba sam Pan doktor bo nie słyszałem aby ktoś wyraził się pozytywnie o nim.

Na moje szczęście inny lekarz pomógł i skorygował jego błędy.

polecam gorąco tego Pana, jest konkretny i rzeczowy, nie owija w bawełnę, mówi jak jest, mi osobiście bardzo podoba się takie podejście do pacjenta,

Lekarz antyludzki mające wysokie mniemanie a z butów słoma wystaje niestety . Olewackie podejście do pacjenta chyba dlatego że uważa że my musimy za nim chodzic bo to od niego pomoc otrzymamy . Podważający kompetencje wspaniałych profesorów z MSWiA w Warszawie czy samego dr Lampe z Katowic . Z choroba przewlekłą z która człowiek żyje od lat kazał nie tracić czasu ( nie wiem czy oznacza to krzyżyk ?!) Genetyk ?! hmmm stwierdzona choroba genetyczna na papierze , Panu doktorowi bliżej nieznana bo ogolnie jest 2200 mutacji i niema jednoznacznej interpretacji genu- oczywiście dla pana doktora

Konowal kota bym mu nie oddał do leczenia brak wiedzy jakiej kolwiek więcej studenci medycyny mają na pierwszym roku papiery pewnie kupił na rynku i ruskie

To nie lekarz to konowal...po utracie przytomnosci jedyne badanie jakie zlecil to ekg...zero zainteresowania pacjentem gbur..bez kompetencji. Nie zlecil nawet badania neurologicznego nie wspominajac o tomografi..bo gwaltowna utrata przytomnosci wedlug tego pana to zapasc...nie polecam

Bardzo dobry lekarz. Sprawne i trafne rozpoznanie choroby, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Naprawdę gorąco polecam.

Lekarza tego nikomu nice pole cam arogancki niemily traktuje ludzi Jack bydlo nikomu o nice pole cam skad go wzieli do ledzin takiego aroganta

Trafiłam do tego lekarza na dyżurze w Lędzinach. Dziecko wymagało hospitalizacji a Pan doktor nie wiedział nawet gdzie jest najbliższy oddział chirurgii dziecięce, wysyłał nas do Ligoty a Oświęcim o rzut kamieniem...Arogancja i niekompetencja w pełnej krasie, pogwizdywanie w gabinecie w momencie kiedy dziecko wyje dosłownie z bólu-to najlepszy obraz pracy tego lekarza.

Trafiłam do niego na dyżur w Ośrodku przy ulicy Pokoju. Bardzo mądry lekarz z powołania, nie olewa pacjentów, polecam go. Konkretny.