2,6
2,4

Doktor jest arogancki i nie miły, moja wizyta trwała dość długo ale składało się na nią głównie gadanie o głupotach, nie umiał postawić trafnej diagnozy, już nie mówiąc o badaniu pacjenta, nawet nie zostałem osłuchany i nie zajrzał mi do gardła, a węzły chłonne to chyba dla niego nie istnieją. Nie wiem gdzie ten pan studiował medycynę i kto go uczył.

Lekarz arogancki. Kazał na siebie czekac ponad 20 minut, plotkując i pijając kawke razem z pielegniarkami. Podczas wizyty był niemiły i niepomocny. Po 20 minutach rozmowy wyszedłem bez diagnozy. Jest osobą niekompetentna. Zdecydowanie nie polecm tego lekarza, ja w każdym razie już do niego nie wróce.

Trafiłam do niego juz drugi raz. Szybko nawiązał kontakt z moim czterolatkiem, wyjasnił mi wszystko co chciałam wiedzieć. Wizyta trawała długo więcej niż przepisowe 15 minut. Dziecko zostało zbadane bardzo dokładnie - syn jest astmatykiem zawsze zależy mi na dokładnym osłuchaniu jego oskrzeli. Sam doktor jest uśmiechnięty, kontaktowy i polecam go każdemu :D

od wielu lat lecze nadcisnienie, od kiedy przepisal mi dwa tanie leki mam spokoj i cisnienie juz nie skacze. spojrzenie ma ostre i przenikliwe, a od znajomych wiem, ze nie wystawia lewych zwolnien, nie jest chytry na kase

Strasznie niekomunikatywny. Po pierwszej wizycie wiedziałem, że więcej do niego nie zawitam. Ponieważ jest inżynierem biotechnologiem to może faktycznie lepiej żeby siedział gdzieś w laboratorium niż "męczył" się z ludźmi.

bylem na wizycie u tego lekarza niemily niesymatyczny wzbudza strach i niebudzi zaufania nie polecam tego lekarza niemily niekulturalny az strach pujsc do niego niepolecam tego lekarza

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tak wiele czasu i uwagi. Polecam

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tak wiele czasu i uwagi. Polecam