dr n. med. Jacek Borawski

Endokrynolog, Diabetolog

Lekarz. który zna sie na rzeczy. Trafnie diagnozuje.

Lekarz. który zna sie na rzeczy. Trafnie diagnozuje.

Zarozumiały i nieuprzejmy.Wcześniej miałam dobre zdanie,po dzisiejszej wizycie ,zmieniłam je.

Lekarz zarozumiały i zbyt pewny siebie. Kwestionuje wiedzę i opinie innych lekarzy.

Super lekarz, cierpliwy,wnikliwy, z powolania

Super lekarz, cierpliwy,wnikliwy, z powolania

Ja akurat pacjentem nie jestem, ale jestem studentem który ma zajęcia z Panem Profesorem Borawskim. Pan profesor jest extremalnie pro-studencki i jednoczesnie bardzo wymagający, nigdy nie zgnoi studenta, zawsze wszystko wyjasni, pokaże, nauczy. Gdyby wszyscy naukowcy na tym uniwersytecie byli tacy to studiowanie medycyny stało by się fontanną szczęścia.

Bardzo dobry lekarz, miły i kompetentny, polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz, miły i kompetentny, polecam wszystkim.

wybitny fachowiec w dziedzinie endokrynologii i diabetologii, bardzo miły, kompetentny, polecam wszystkim

Mój ulubiony lekarz, któremu zawdzięczam moje zdrowie, a pewnie i życie. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz ,miły , rzeczowy najlepszy specjalista w swojej dziedzinie bardzo kontaktowy. Polecam !!!

Jedyny taki lekarz na jakiego natrafiłam w Polsce, myślałam, że tak życzliwych lekarzy nie ma (po wielu złych doświadczeniach z innymi lekarzami), kompetentny, miły, z odpowiednim podejściem do pacjenta.