dr n. med. Jacek Borawski

Endokrynolog, Diabetolog

3,9

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

Widocznie pan doktor wybiera sobie pacjentów, z którymi chce współpracować, a których potraktować jak zło konieczne, chociaż za wizytę trzeba płacić. Jestem osobą blisko 70-tki, niepełnosprawną , ze sporą nadwagą i trafiłam do doktora, bo miał gabinet blisko mojego domu. Poszłam z wszystkimi aktualnymi poszpitalnymi badaniami, a mimo to zlecił ponowne badania. Kazał się odchudzać i trzymać ostrą dietę, no i oczywiście zlecił insulinę. W moim wieku łatwo się nie chudnie, więc po miesiącu waga się nie zmieniła. Pan doktor tonem opryskliwym stwierdził, że nie będzie mnie leczył, skoro nie chudnę. Wyznaczył jednak następną wizytę i kiedy zjawiłam się w wyznaczonym terminie okazało się, że pan doktor już tu nie pracuje ! Nawet nie raczył poinformować o zmianie adresu gabinetu. Chimeryczny, niesympatyczny, wręcz arogancki pan. Zabolało mnie takie potraktowanie starszej, niepełnosprawnej osoby. Nie polecam!

Polecam wszystkim "słodkim" Pana doktora. Jest przykładem kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Pomógł mi wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebowałem. Polecam.

Leczę się u dr Borawskiego od kilku lat. Zarówno ja sama jak i znajomi , którym doktora polecałam bardzo pozytywnie oceniamy jego fachowość jak i stosunek do pacjenta. Dużym plusem jest umawianie wizyt na konkretną godzinę oraz zdolność jasnego tłumaczenia problemów.

Miałam dużo szczęścia trafiając do Pana Doktora! Jest to świetny specjalista trafnie stawiający diagnozę. Zawsze ma czas dla swojego pacjenta. Wyczerpująco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i obawy. Polecam

Nikomu nie polecam dr Jacka Borawskiego. Mimo umówionej wizyty powtarzał ciągle że nie ma czasu, patrząc na wynik TSH stwierdził że wo jest w porządku, nie dał mi dojść do głosu i powiedzieć z jakim problemem przychodzę. Jego stosunek do pacjenta był lekceważący. Wyszłam z gabinetu z płaczem.

Niby wybitny specjalista, mily i cierpliwy, ale bywa też zarozumiały, uprzedzony i nie raz z góry zakłada, ze wszystko jest w porządku i neguje diagnozę swoich kolegów i koleżanek po fachu. Czasem jeśli wstępne wyniki nie dają odpowiedzi, to zbywa pacjenta i zostawia go samem u sobie. Dobry lekarz w zależności od objawów i chęci zajęcia się pacjentem

Ja akurat pacjentem nie jestem, ale jestem studentem który ma zajęcia z Panem Profesorem Borawskim. Pan profesor jest extremalnie pro-studencki i jednoczesnie bardzo wymagający, nigdy nie zgnoi studenta, zawsze wszystko wyjasni, pokaże, nauczy. Gdyby wszyscy naukowcy na tym uniwersytecie byli tacy to studiowanie medycyny stało by się fontanną szczęścia.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w polsce

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w polsce

bardzo miły lekarz,wzbudzający zaufanie.

bardzo miły lekarz,wzbudzający zaufanie.