dr Jacek Borowski

Urolog

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Widać, że zna się na rzeczy, konkretny, bardzo sympatyczny, potrafi z poczuciem humoru rozładować szpitalny stres, mimo ogromu pacjentów nawet pytany w biegu cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Miałam u niego wykonywany zabieg URS. Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza.

Dziękuję pierwszy raz spotkałem tak sympatycznego lekarza

Dziękuję pierwszy raz spotkałem tak sympatycznego lekarza

Znakomity lekarz, bardzo uprzejmy , poswieca duzo czasu pacjetowi i odpowiada na wszystkie zadane pytania.Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, który pomimo czasu między wizytami kojarzy pacjenta i chorobę z jaką pacjent się do niego zgłosił

Dr. Borowski jest bardzo dobrym lekarzem.Miły, kompetentny, postawił mi dobrą diagnozę.POLECAM!!!

Czytając poprzednie komentarze zastanawiam się czy dotyczą one tego samego lekarza, który mnie leczył. Cham! zero szacunku dla pacjenta, odpowiada zdawkowo i w biegu. Kompletnie nie obchodzi go los pacjentów nie leczonych "u niego" prywatnie oczywiście

Jest lekarzem kompetentnym, zdecydowanym i konkretnym. Udziela wyczerpujacych wyjasnien dotyczacych choroby, dzieki czemu buduje w pacjencie poczucie bezpieczenstwa.

Bardzo dobry fachowiec. Nie przesiąknięty jeszcze rutyną.Dokładny w swojej dziedzinie. Znajduje czas dla pacjenta. Bardzo wyrozumiały. Polecam tego lekarza.

Młody i jeszcze z zapałem.Pierwszy lekarz który poświęcił mi pół godziny. Wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, rysował schematy na kartce. Gorąco polecam. Szkoda że tak póżno do niego trafiłem.Polecam.