3,5
3,3

Rzeczowe podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem zakresu wiedzy i celności diagnozowania. Gorąco polecam.

Każdy wydaje opinię widząc tylko swoje nieszczęście.Niestety nie ma lekarza,który przedłuży życie wiecznie.Leczę się u Pana doktora kilka lat i widzę jak pracuje w przychodni.Pacjentom poświęca wiele uwagi i czasu. Wizyta trwa minimum 20 min, a nawet w szczególnych przypadkach i 40 min.Szczegółowo jasno i szczerze wyjaśnia przyczynę choroby i jej terapię, To dobry lekarz,a kolejki do niego są duże,

Z przykrością muszę potwierdzić wpis poprzednika dotyczący lekceważącego stosunku doktora Doniaka względem pacjentów. Wmawiać pacjentowi, zwykłe przeziębienie, przy zapaleniu oskrzeli to chyba niezbyt kompetentne. Ignorowanie informacji dotyczących stanu zdrowia, tj. narażenie na kontakt z osobami chorymi, wreszcie zapisanie leków działających na szkodę ... Ja ten gabinet będę omijać szerookim łukiem. Ten lekarz pierwszego kontaktu jest dla mnie lekarzem ostatniego kontaktu.

Pan doktor pacjentów traktuje lekceważąco,, często powtarza, że pacjenci przychodzą do niego z głupotami, jakby nie miał co robić - kaszel, katar, opuchnięcia - to dla Pana doktora nie powód do interwencji lekarskiej. Doktor nie chętnie daje na badania, źle diagnozuje, u dziadka przyjaciółki stwierdził wrzody żołądka, nie dał cierpiącemu na badania, a w prawdzie dziadek miał raka.. zmarł. Nie polecam.