dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

Dr.Jacek Furtak to najwyższej klasy specjalista i prawdziwie zaangażowany lekarz. Operował guza okolic szyszynki u mojej żony- tylko kilka ośrodków w Polsce operuje guzy w tej lokalizacji, niewielu neurochirurgów podejmuje się takich operacji. Operacja przebiegła bez komplikacji, dwa tygodnie po operacji żona czuję się całkiem dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi za to co zrobił ,trudno w jakikolwiek sposób wyrazić wdzięczność za uratowanie życia, z całego serca dziękujemy, widzieliśmy na własne oczy ilu pacjentom pomógł i jakie cuda dokonują się na oddziale, widzieliśmy także jak ciężko doktor pracuje aby pomóc jak największej liczbie pacjentów.
Doktor jest bardzo zajęty, konsultuje pacjentów z całej Polski, i to nie tylko z małych miejscowości ,ale także z dużych miast gdzie wydawałoby się powinny być znakomite ośrodki neurochirurgiczne. Wiecznie w biegu, nawet pędząc po korytarzu, rozmawia z pacjentami ,współpracownikami itd. , a przecież codziennie wykonuje kilka zabiegów, konsultuje nowych pacjentów, zagląda choć na sekundę do pacjentów których operował,- po prostu tytan pracy.
Niektórzy w poniższych wpisach zarzucają mu ,że niewiele czasu poświęca na rozmowy z rodzinami pacjentów itd. – wydaje mi się ,że dr woli ten czas poświęcić na leczenie pacjentów niż na opowiadanie o tym leczeniu. Z reguły udaje mu się znaleźć czas dopiero późnym wieczorem, trzeba być cierpliwym.
Jeżeli doktor Furtak mówi, że wszystko będzie dobrze, to znaczy ,że wszystko będzie dobrze, bo dr Furtak niczego nie obiecuje po prostu stwierdza fakt –trzeba zaufać ogromnej wiedzy i doświadczeniu doktora Furtaka.
Cały oddział neurochirurgii w szpitalu wojskowym to bardzo profesjonalny zespół ludzi , począwszy od pracowników dbających o czystość, przez panie pielęgniarki po lekarzy. Wszyscy życzliwi, pomocni i cierpliwi, i tym wszystkim osobom także bardzo dziękujemy.

Bardzo dobry i pomocny specjalista. Byłem operowany przez pana Doktora w 2017 roku, lekarz bardzo dobry i wybitny w swoim fachu, pomógł mi zwalczyć glejaka mózgu i dzięki niemu nadal żyję i mam się dobrze. Jestem naprawdę zadowolony z przebytego leczenia u doktora Furtaka.

Naprawdę wyśmienity, godny polecenia lekarz neurochirurg. Zoperował mnie bardzo profesjonalnie i pomógł mi w leczeniu guza mózgu. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Pan doktor neurochirurg Jacek Furtak uratował mojemu bratu życie. U brata wyszła diagnoza glejaka mózgu, wyszukałem w sieci, że najlepszy lekarz, który się tym zajmuje to doktor Furtak i tak się okazało. Szybko przyjął brata, wykonał bardzo dobrą operację zachowując kształty oraz mimikę twarzy. Brat teraz normalnie żyje, polecam!!!

BRAK MI SŁÓW ŻEBY OPISAĆ WDZIĘCZNOŚĆ DLA DR FURTAKA ŚWIETNY SPECJALISTA .ABSOLUTNY MISTRZ I CUDOWNY CZŁOWIEK.

BRAK MI SŁÓW ŻEBY OPISAĆ WDZIĘCZNOŚĆ DLA DR FURTAKA
ŚWIETNY SPECJALISTA .ABSOLUTNY MISTRZ I CUDOWNY CZŁOWIEK.

Naprawdę wybitny specjalista, pan doktor operował mojego brata cztery lata temu, operacje przebiegła pomyślnie, brat miał glejaka mózgu i nie widział, teraz wszystko widzi i robi.

Naprawdę bardzo dobry neurochirurg, mile podchodzi do pacjenta, miałam operację wykonaną przez doktora Furtaka w 2019 roku, czuję się dobrze, wszystko jest ok, naprawdę polecam!!!

Doktor Furtak to profesjonalny specjalista, zoperował mnie w 2020 roku, wszystko przebiegło bardzo dobrze, przeszedłem liczne leczenia i jestem bardzo zadowolony z operacji. Polecam!!!

Polecam!!!

Wybitny specjalista neurochirurg. Zdiagnozowano u mnie rok temu glejaka III stopnia blisko pienia mózgu. Pan doktor podjął się operacji i potem skierował mnie na leczenie onkologiczne. Skutki operacji i leczenia były bardzo dobre, teraz mogę normalnie żyć. Polecam z całego serca doktora Furtaka.

Super lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, wybitny neurochirurg!!! Zoperował mnie w 2015 roku, wszystko przebiegło pomyślnie!!!