dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

Pan doktor neurochirurg Jacek Furtak uratował mojemu bratu życie. U brata wyszła diagnoza glejaka mózgu, wyszukałem w sieci, że najlepszy lekarz, który się tym zajmuje to doktor Furtak i tak się okazało. Szybko przyjął brata, wykonał bardzo dobrą operację zachowując kształty oraz mimikę twarzy. Brat teraz normalnie żyje, polecam!!!

Polecam tego specjalistę. Miałam Guza Mózgu. Byłam załamana, ale pan doktor zajął się mną w odpowiedni sposób. Przyjął mnie, zoperował, a przy tym był bardzo sympatyczny. Polecam!!!

Godny polecenia neurochirurg. Profesjonalnie się mną zajął, dobrze mnie zoperował, glejak został wycięty w całości, a cały proces leczenia określam jako znakomity. Miły, pomocny i dobro duszny lekarz, a w dodatku bardzo dobry specjalista.

Wybitny specjalista neurochirurg. Zdiagnozowano u mnie rok temu glejaka III stopnia blisko pienia mózgu. Pan doktor podjął się operacji i potem skierował mnie na leczenie onkologiczne. Skutki operacji i leczenia były bardzo dobre, teraz mogę normalnie żyć. Polecam z całego serca doktora Furtaka.

Polecam!!! Pan doktor zoperował mi glejaka mózgu, po operacji czuję się wyśmienicie!!! Profesjonalna diagnoza + bardzo udana operacja = super pomoc neurochirurgiczna

Naprawdę wyśmienity, godny polecenia lekarz neurochirurg. Zoperował mnie bardzo profesjonalnie i pomógł mi w leczeniu guza mózgu. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

BRAK MI SŁÓW ŻEBY OPISAĆ WDZIĘCZNOŚĆ DLA DR FURTAKA ŚWIETNY SPECJALISTA .ABSOLUTNY MISTRZ I CUDOWNY CZŁOWIEK.

BRAK MI SŁÓW ŻEBY OPISAĆ WDZIĘCZNOŚĆ DLA DR FURTAKA
ŚWIETNY SPECJALISTA .ABSOLUTNY MISTRZ I CUDOWNY CZŁOWIEK.

Wybitny i kompetentny lekarz. Bardzo dobry neurochirurg, moim zdaniem jest najlepszy w Polsce. Bardzo dobrze operuje i ma super podejście do pacjentów. Polecam doktora Jacka Furtaka bardzo serdecznie

Bardzo dobry i pomocny specjalista. Byłem operowany przez pana Doktora w 2015 roku, lekarz bardzo dobry i wybitny w swoim fachu, pomógł mi zwalczyć glejaka mózgu i dzięki niemu nadal żyję i mam się dobrze.

bylam niedawno operowana również przez dr,Furtaka.,rowniez bo przyjmowal mnie i operowal dr.Mateusz Szylberg.Mialam oponiaka.Wracam do sil,czuje się coraz lepiej.Dziekuje obydwu. panom i calemu personelowi.Bardzo ,bardzo goraco