dr n. med. Jacek Furtak

Neurochirurg

Pan Dr. J. Furtak bardzo dobry specjalista , którego z całego serca polecam. Miałam usuwanego oponiaka w części ciemieniowej i po dwóch tygodniach od operacji czuję się dobrze. Dziękuję Panie Doktorze. Wieczorem po zakończonych operacjach doktor znajduje czas na porozmawianie z pacjentem. Dziękuję również całemu personelowi za uprzejmość, czystość. Ten szpital i jego personel można porównać do serialowego szpitala w Leśnej Górze.

Uważam że to wspaniały specjalista , pomógł mi usunął mi guza (glejaka) w 2013 roku do dziś dnia czuję się wspaniale i bardzo mu za to dziękuję , a to że niektórzy piszą że nie oddzwania do nich to może być prawda ale przecież ten lekarz ma bardzo wielu pacjentów - pamiętajcie o tym i to że trzeba być cierpliwym i być optymistą że będzie dobrze , pozdrawiam wszystkich. Radek tel.510132196

Radek tel.510132196

Jestem bardzo zadowolony z usług pana doktora może nie pała zbyt dużą empatią do pacjentów ale jesli chodzi o fachowość to naprawdę najwyższa półka.Operował mi guza glejaka i od operacji minął rok a ja żyję i czuję się świetnie

Dr.Jacek Furtak to najwyższej klasy specjalista i prawdziwie zaangażowany lekarz. Operował guza okolic szyszynki u mojej żony- tylko kilka ośrodków w Polsce operuje guzy w tej lokalizacji, niewielu neurochirurgów podejmuje się takich operacji. Operacja przebiegła bez komplikacji, dwa tygodnie po operacji żona czuję się całkiem dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi za to co zrobił ,trudno w jakikolwiek sposób wyrazić wdzięczność za uratowanie życia, z całego serca dziękujemy, widzieliśmy na własne oczy ilu pacjentom pomógł i jakie cuda dokonują się na oddziale, widzieliśmy także jak ciężko doktor pracuje aby pomóc jak największej liczbie pacjentów.
Doktor jest bardzo zajęty, konsultuje pacjentów z całej Polski, i to nie tylko z małych miejscowości ,ale także z dużych miast gdzie wydawałoby się powinny być znakomite ośrodki neurochirurgiczne. Wiecznie w biegu, nawet pędząc po korytarzu, rozmawia z pacjentami ,współpracownikami itd. , a przecież codziennie wykonuje kilka zabiegów, konsultuje nowych pacjentów, zagląda choć na sekundę do pacjentów których operował,- po prostu tytan pracy.
Niektórzy w poniższych wpisach zarzucają mu ,że niewiele czasu poświęca na rozmowy z rodzinami pacjentów itd. – wydaje mi się ,że dr woli ten czas poświęcić na leczenie pacjentów niż na opowiadanie o tym leczeniu. Z reguły udaje mu się znaleźć czas dopiero późnym wieczorem, trzeba być cierpliwym.
Jeżeli doktor Furtak mówi, że wszystko będzie dobrze, to znaczy ,że wszystko będzie dobrze, bo dr Furtak niczego nie obiecuje po prostu stwierdza fakt –trzeba zaufać ogromnej wiedzy i doświadczeniu doktora Furtaka.
Cały oddział neurochirurgii w szpitalu wojskowym to bardzo profesjonalny zespół ludzi , począwszy od pracowników dbających o czystość, przez panie pielęgniarki po lekarzy. Wszyscy życzliwi, pomocni i cierpliwi, i tym wszystkim osobom także bardzo dziękujemy.

ŻYJĘ DZIĘKI NIEMU. Trzeba pamiętać, że On jest jeden a potrzebujących wielu. Na wizytach zauważyłam, że ludzie nie widzą tego ,że Pan doktor przyjmuje do 3 w nocy. To tylko człowiek. Jego organizm ma swoje granice wytrzymałości. Rzeczywiście nie "leje wody" mówi jasno i konkretnie.

Rzeczywiście nie "leje wody" mówi jasno i konkretnie.

dr Furtak jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem nie raz mi uratował życie dużo dr zawdzięczam jestem mu naprawdę wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.

Dr Furtak ze swojego doświadczenia twierdzę , że to elita polskiej neurochirurgii. Na pacjenta nie patrzy przez pryzmat zasobności portfela. Warto zabiegać o to by stać się pacjentem doktora Jacka. Jest bardzo dobrym lekarzem jak i bardzo dobrym człowiekiem. Polecam Dr z całego serca!!!!!

Byłem u Pana Doktora 3 razy. Też zbywa, mówi,że odzwoni z terminem operacji. Ale nie odzwania. Prosze powiedzcie jak sie to załatwia? Ile to kosztuje, by mnie zoperował? Załamany jestem...

Lekarz który uratował moja mamę jest już 3 lata po operacji, specjalista który naprawdę podaje konkrety, godny zaufania.

PILNIE POTRZEBUJĘ KONTAKTU DO DR.FURTAKA! adulcia@o2.pl

PILNIE POTRZEBUJĘ KONTAKTU DO DR.FURTAKA! adulcia@o2.pl