Jacek Gniot

Laryngolog

1,5
1,6
1,6

Płukanie ucha przeprowadziła pielęgniarka, ale lekarz dobrze zdiagnozował woskowinę i jeszcze mi powiedział że było grzebanie w tym uchu, co akurat było prawdą. Dobry lekarz, trochę niedoceniony i dziwny, ale złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Mi pomógł i to się chyba liczy.

Uchowaj Boże wszystkich zdrowych, nie mówiąc o chorych laryngologicznie ludzi przed tym KONOWAŁEM. Brak słów żeby opisać podejście do pacjenta i kompetencje tego pożal się Boże specjalisty. Nie powinien nosić stetoskopu i leczyć tylko mop i sprzątać korytarz przychodni!!!!! Gdyby była molżiwość dałbym zero ale cóż, musiałem dać jedynkę.

1. spóźnił się ponad 25 minut 2. trzech pacjentów przede mną obrobił w 3 minuty 3. moja wizyta też trwała niespełna jedną minutę 4. nawet nie zajrzał do jamy ustnej, stwierdził, że ból i powtarzające się średnio co 3 tygodnie opuchlizny miejsca stawu skroniowo-żuchwowego to wynik przewiania/przeciągu 5. powiedział, że jak opuchlizna się pojawi to mam do niego się zgłosić, a jak będzie ból to mam wziąć lek przeciwbólowy 6. niesamowita porada lekarza specjalisty 7. i tak w ciągu minuty zarobił kilkadziesiąt PLN na mojej osobie 8. a takich jak ...

1. spóźnił się ponad 25 minut
2. trzech pacjentów przede mną obrobił w 3 minuty
3. moja wizyta też trwała niespełna jedną minutę
6. niesamowita porada lekarza specjalisty
7. i tak w ciągu minuty zarobił kilkadziesiąt PLN na mojej osobie
8. a takich jak ja jest co najmniej kilku w ciągu dnia
9. porażka a nie lekarz, co potwierdzają też inne tu opinie

Gdyby była taka opcja to dałabym 0 a nie 1. Z tak beznadziejnym lekarzem nigdy się nie spotkałam,on chyba pracuje na akord,pacjentów trzyma średnio po minucie lub dwóch,w cięższych przypadkach 5 minut.Po dwóch tygodniach stosowania leku który mi nie pomógł a wręcz czułam się gorzej,gdy przyszłam na wizytę kontrolną on zapisał mi ponownie ten sam lek!!!!!!!!! Nie słucha co pacjent do niego mówi,on wie wszystko najlepiej! Z nim nie ma dyskusji! Pomyłka,nie lekarz!

Proszę bardzo dobrze rozważyć swoją decyzję odnośnie kontaktu z tą osobą. Była to wizyta prywatna, w domu pacjenta, co pozornie może wydawać się atutem. Jednak narzędzia przyniesione w plastikowej torbie już na wstępie sugerują "uwaga niebezpieczeństwo", do tego "diagnoza" typu "płuczemy uszy", co w moim przypadku tylko pogorszyło sytuację (!!!) i złota rada "proszę unikać przeciągów". Żadnego farmakologicznego leczenia, bo w końcu "uszy czyste", komentarz jest chyba zbędny. Mam nadzieję, że mój wpis będzie przestrogą dla tych wszystkich, którzy rozważają kontakt z tym Panem. Swoją drogą w akcie desperacji, działając szybko, sama nie zapoznałam się z opiniami innych, które jak widać są jednoznaczne.

ODRADZAM!! w zasadzie powinny być same zera w opinii!! Zero zaangażowania! Płukanie ucha zlecił ten pan (bo lekarzem go nie nazwę) pielęgniarce i w jedynym zdrowym uchu przebiła błonę bębenkową!! a co powiedział następnego dnia, kiedy przyszłam powiedzieć, że jest gorzej niż wczoraj? wszystko jest w porządku! i że głuchnę z wiekiem!!!!! Z WIEKIEM!!! Jestem oburzona arogancją tego pana, brakiem wiedzy, kompletnym brakiem empatii a kompetencje? jakie kompetencje? raczej zupełny ich brak!

Poświęca się swojej pracy, jest dobrym lekarzem, może czasem za mało mówi ,ale to taka natura skryta. Wielu ludzi jest mu wdzięcznych za właściwe, dobre leczenie.

Za każdym razem kiedy idę do tego lekarza mówi że wszystko jest ok a nie jest. Koleżance która nie słyszała na jedno ucho też mówił a nie zobaczył kawałka aparatu słuchowego w uchu dobrze że poszła do innego. Nie polecam