dr n. med. Jacek Janik

Ginekolog

Jestem jego pacjentką od kilku lat i jestem zadowolona.Pomimo tego,że czasem trudno sie dostać na wizytę i nie zawsze może mi on poświecic tyle czasu ile ja bym chciała to nie zamierzam zmieniać lekarza.Te niedogodności to w sumie nie jego wina-ma tyle pacjentek,że musi ten czas jakoś rozdzielić.Wszelkie badania jakie chciałam zostały zrobione,nigdy nie stwarzał mi problemów.W razie pytań lub watpliwości(np co do leczenia)po prostu dzwonie do niego na komórkę.Zawsze ze mną porozmawia i wytłumaczy.POLECAM!

Lekarz poprostu świetny!!!zwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych w Tychach zazwyczaj prywatnie i o każdym mogę powiedzieć coś dobrego jak i złego a tutaj trafiłam z nfz za darmo i chyba w najlepsze ręce jak dotąd.Jestem zachwycona podejściem lekarza do pacjenta jego profesjonalizmem, potrafi uspokoić kilkoma słowami jeśli czymś się martwię i ma zawsze dobry humor :)prowadzę u niego pierwszą ciążę i szczerze polecam

Jako lekarz oraz jako człowiek jest rewelacyjny. Traktuje każda pacjentke indywidualnie, jest kompetentny, pomocny oraz uprzejmy. Standard gabinetu na wysokim poziomie. Kazda chorobe szczegolowo opisuje oraz wyjasnia wszelkie watpliwosci. Istotny jest tez fakt, iz tak samo profesjonalnie traktuje pacjentki prywatnie jak i z NFZtu. Szczerze POLECAM!

Zdecydowanie polecam, jestem jego pacjntką od kilku lat, mimo, że w publicznej przychodni, bardzo się stara pomóc i odpowiedzieć na pytania. Na miejscu robi usg, bada i zleca badania bez narzekania, że nie trzeba (co poprzedni lekarz robił). Trochę miałam do leczenia, więc bywałam u niego często, prowadził też ciąże. Na prawdę godny zaufania! Z tego co wiem, ma też prywatny gabinet.

Zdecydowanie Polecam! Chodze do Pana dr w publicznej przychodni. Poprowadzil moją ciąże znakomicie, mimo z problemami z donoszeniem. Daje bez problemu skierowania na badania. USG robi co wizyte (w przypadku ciąży co 2-3 tyg), sprawdza wszystkie parametry. Sympatyczny, uprzejmy i zawsze usmiechnięty, a co najwazniejsze zawsze przyjmuje do ostatniej pacjentki (nieraz bylam ostatnia) i poswieca wiele czasu. super facet!!!

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Ubolewam że nie przyjmuje już w KAtowicach, w przychodni na żelaznej można było zapisać się na bezpłatną wizytę w ramach NFZtu.

godny zaufania jako lekarz prowadzacy ciąże godny polecenia.Przestałam sie przy nim bac badania bardzo delikatny i kulturalny co jest bardzo dla nas kobiet ważne.

Jestem pacjętką pana doktora dobrych pare lat. Prowadził dwie moje ciąże. Poświęca mi dużo czasu i uwagi. Kompetentny, miły, uśmiechnięty, zawsze skory do pomocy.

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

PAN DOKTOR JEST MIŁY ,DOKŁADNY.POZDRAWIAM

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Kompetentny, kontaktowy, traktuje pacjentki jak ludzi a nie przedmiot badań.