dr n. med. Jacek Janik

godny zaufania jako lekarz prowadzacy ciąże godny polecenia.Przestałam sie przy nim bac badania bardzo delikatny i kulturalny co jest bardzo dla nas kobiet ważne.

Jestem pacjętką pana doktora dobrych pare lat. Prowadził dwie moje ciąże. Poświęca mi dużo czasu i uwagi. Kompetentny, miły, uśmiechnięty, zawsze skory do pomocy.

super lekarz, taki cieply, widac ze ma powolanie, prowadzi moja ciaze, jestem bardzo zadowolona. POLECAM

Zdecydowanie Polecam! Chodze do Pana dr w publicznej przychodni. Poprowadzil moją ciąże znakomicie, mimo z problemami z donoszeniem. Daje bez problemu skierowania na badania. USG robi co wizyte (w przypadku ciąży co 2-3 tyg), sprawdza wszystkie parametry. Sympatyczny, uprzejmy i zawsze usmiechnięty, a co najwazniejsze zawsze przyjmuje do ostatniej pacjentki (nieraz bylam ostatnia) i poswieca wiele czasu. super facet!!!

Jestem jego pacjentką od kilku lat i jestem zadowolona.Pomimo tego,że czasem trudno sie dostać na wizytę i nie zawsze może mi on poświecic tyle czasu ile ja bym chciała to nie zamierzam zmieniać lekarza.Te niedogodności to w sumie nie jego wina-ma tyle pacjentek,że musi ten czas jakoś rozdzielić.Wszelkie badania jakie chciałam zostały zrobione,nigdy nie stwarzał mi problemów.W razie pytań lub watpliwości(np co do leczenia)po prostu dzwonie do niego na komórkę.Zawsze ze mną porozmawia i wytłumaczy.POLECAM!

Zdecydowanie polecam, jestem jego pacjntką od kilku lat, mimo, że w publicznej przychodni, bardzo się stara pomóc i odpowiedzieć na pytania. Na miejscu robi usg, bada i zleca badania bez narzekania, że nie trzeba (co poprzedni lekarz robił). Trochę miałam do leczenia, więc bywałam u niego często, prowadził też ciąże. Na prawdę godny zaufania! Z tego co wiem, ma też prywatny gabinet.

Byłam u niego na pierwszej wizycie jestem zadowolona

Byłam u niego na pierwszej wizycie jestem zadowolona