Chirurgią plastyczną zajmuję się już od 1991 roku. Od 2007 roku prowadzę własny gabinet chirurgii plastycznej przy ulicy Żelaznej 54 lokal 2 (róg placu Pereca) we Wrocławiu. Zajmuję się ogólnie pojętą chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Wśród wykonywanych przez nasz zespół operacji plastycznych najczęstszą i przynoszącą najlepsze efekty jest operacja powiększania piersi. Wyniki wielu z tych operacji można obejrzeć w bardzo obszernej galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.
Oprócz operacji powiększania piersi wykonujemy także inne operacje plastyczne takie jak: operacje odmładzające twarzy (face lifting, plastyka powiek), operacje nosa, operacje uszu, operacje piersi (mastopeksja, redukcja piersi), plastyka powłok brzucha czy odsysanie tłuszczu. W ostatnich latach popularność zdobywają też wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej takie jak: BOTOX, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria - modelowanie konturów twarzy, mezoterapia, Leczenie nadpotliwości oraz depilacja laserowa.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej.

Wkładki anatomiczne-piersi teraz mam na "piątke z plusem" ,dlaczego nie "szóstka"? -bo chciałam większe na co się Pan Doktor nie zgodził!!! ;)

Fantastyczny lekarz, ekspert i czlowiek !

Fantastyczny lekarz, ekspert i czlowiek !

Wspaniały lekarz i wspaniała klinika. W kwietniu przeszłam w niej operację piersi. Efekt zabiegu jest cudowny, ale równie ważne są wrażenia dotyczące samego chirurga oraz jego zespołu. Profesjonalizm to zbyt ubogie określenie. Ci ludzie sprawili, że ogromnie stresujące wydarzenie wspominam dziś jak cudowną przygodę z jeszcze cudowniejszym zakończeniem.

Prawdziwy lekarz, doskonale wykonuje zabiegi (w poczekalni spotkalam panie rowniez po zabiegach, ale innych czesci ciala, ktore byly zachwycone!!!) W trakcie zabiegu, przy znieczuleniu miejscowym, kiedy czlowiek jest zestresowany i wystraszony informuje co robi, co znacznie poprawia samopoczucie pacjenta. Doktor jest po prostu rewelacyjny, polecam każdej pani, która ma potrzebę skorzystania z wizyty i zabiegu u chirurga plastycznego. Eve