lekarz Jacek Kidoń

Świetny pediatra, rzetelny ,leczy mojego synka skutecznie za każdym razem. Polecam!

znam pana doktora od 19 lat. wspaniały fachowiec i wielki człowiek. mama Justyny i Tomka

Fantastyczny lekarz. Mój syn ma już 16 lat i z przerażeniem myślę, że niedługo będzie musiał pójść do "dorosłego" lekarza. Pan Doktor nawet jak się bardzo spieszy, bo w przychodni zawsze tłumy - znajdzie dość czasu, by wszystko wyjaśnić, uspokoić, poradzić. Pozdrawiam, Panie Doktorze - mama Krzyśka

Lekarz fachowiec w swojej dziedzinie, ale też i człowiek godny zaufania, aby powierzyć mu swoje dziecko. Przyjacielski, serdeczny i zdecydowany. Nie jest od razu zwolennikiem stosowania antybiotyków w leczeniu, polecam z całą odpowiedzialnością:)

Wspaniały lekarz .Stworzony do tego zawodu ,leczył mnie ,leczy moją siostre ,a teraz bez wachania powierzam mu moje dziecko!Pozdrawiam serdecznie !MAGDA!

Jestem mocno zdziwiona, że brak tu komentarzy dla dr Jacka Kidonia. Jest równie miły i fachowy w wizytach publicznych jak i domowych. Wzbudza ogromne zaufanie. Zawsze pomoże, wysłucha i można liczyć na pełną dyspozyzję. Ale przede wszystkim świetny lekarz, robi to co umie i kocha najlepiej...i człowiek..dziękuję Agnieszka