lekarz Jacek Kocot

Chirurg ogólny

3,9
3,9

U Pana doktora byłem w szpitalu w Katowicach.Miałem bol podbrzusza,wysokie leukocyty.Poinformowalem ze prawdopodobnie mam przenoszony wyrostek ,poprzez braku wczesniejszego rozpoznania i stosowania antybiotykoterapii.Zrobiono mi w szpitalu gastroskopie i kolonoskopie w ktorej nie zauwazona jak sie pozniej okazalo uchylkow i ich stanu zapalnego.(nie jasne jest to dla mnie)Lekarz z pomagierami na obchodzie z lekka ironia Pan sugeruje ze ma od dwóch lat zapalenie wyrostka.Uciskali mi zoladek nic nie stwierdzajac a leukocyty to mam isc do hematologa i byc moze mam zespol jelita drazliwego .Panie doktorze jak wyrostek byl zakatniczo ulozony to mogl Pan tak gniesc na niego wiecznie.Jestem po miesiecznym pobycie w szpitalu po laparoskopi i wycieciu wyrostka.Analiza histopatologiczna wykazala zrost wyrostka z otrzewna i stan zapalny wysiekowy.Trzeba bylo chodzic 2 lata aby otrzymac pomoc.Jak to jest ,ze czlowiek nie bedacy lekarzem wie co mu jest a wyksztalcony doktor nie potrafi zdiagnozowac rzeczy ktora jest wyrostkiem

Pana Jacka znam od dziecka. Jeśli ktoś ma mnie operować to tylko on. Albo jego podwładni, równie fajni lekarze. Pan Jacek to lekarz z powołania, 200% lekarza i człowieka.

Pan Jacek to lekarz z powołania, 200% lekarza i człowieka.

Nie wykazywal chęci przyjęcia mnie na oddział .Jego widza była za skromna widocznie aby poradzić sobie z moim problemem pomimo wielu lat "doswiadczenia"

Człowiek stając przed koniecznościa pewnych wyborów związanych z operacją czy zapiegiem popada w panikę, zadaje sobie mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy chirurga i czuje się TAK właśnie zagubiony - to POLECAM z całą odpowiedzialnością doktora Jacka Kocota. Nie znam bardziej "ludzkiego" lekarza, który traktuje pacjenta jak człowieka. Nie będę w tym miejscu wymieniać cech tegoż lekarza, bo mogła bym coś pominąć. Powiem tylko tyle, że po kilku latach od operacji jakiej sie poddałam na tym oddziale - nadal jestem wdzięczna losowi, że tu właśnie mnie pokierował. Tym bardziej teraz kiedy słucham o wyroku wrocławskiego sądu w/s ordynatora z wrocławskiego szpitala dot. kobiety w śpiączce po operacji tarczycy widzę, jak ważne są umiejętności lekarza i wiedza. Welki szacunek dla pana doktora i pragnę z innymi podzielić się tym, że nie żałuję wyboru tego szpitala, tego odziału (dobra organizacja dla pacjenta) i tego lekarza. Pacjentka Bożena W.

Lekarz,nie rozwiazal mojego problemu dosc powaznego.Bledna,diagnoza,i zalecenia.Osobiscie nie polecam

Byłam pacjentą dr Kocota kilka lat temu, przyjechał mnie operować, nie będąc na dyżurze w niedzielę wieczorem, zabieg był awaryjny. Miałam okazję przez kilka dni obserwować go na oddziale, jego stosunek do pacjentów. To jest wzór lekarza, powinni go studentom medycyny pokazywać jako ideał do naśladowania. Jeszcze raz dziękuję Aldona U.

To wspanialy czlowiek i bardzo dobry lekarz.Jego kultura jest na bardzo wysokim poziomie.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Ten lekarz zna sie na swojej dziedzinie. Polecam go wszystkim.

Lekarz pierwsza klasa, na pozór stanowczy i zdystansowany do pacjenta lecz po chwili zupełna odmiana. Dla mnie strzał w 10 jeśli chodzi o specjaliste.

Przemiły człowiek, doskonały chirurg. Warunki w szpitalu i opieka - super. Jestem pełna podziwu i wdzięczności szczególnie dla przemiłej Pani Beatki L. Pacjentka

świetny lekarz,miałam kaszaka na górnej powiece i zrobił mi operację,nic nie bolało,nie mam żadnych blizn. Polecam go każdemu kto ma jakiś problem ze zdrowiem. Bardzo mu za to wszystko dziękuję.