lekarz Jacek Kocot

Polecam naprawde bardzo dobry lekarz !!!!

Polecam naprawde bardzo dobry lekarz !!!!

Byłam pacjentą dr Kocota kilka lat temu, przyjechał mnie operować, nie będąc na dyżurze w niedzielę wieczorem, zabieg był awaryjny. Miałam okazję przez kilka dni obserwować go na oddziale, jego stosunek do pacjentów. To jest wzór lekarza, powinni go studentom medycyny pokazywać jako ideał do naśladowania. Jeszcze raz dziękuję Aldona U.

leczę się już od lat u Pana Doktora to najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem polecam go wszystkim jest troskliwy oraz uprzejmy przejmuje się zdrowiem pacjenta z poważaniem Jan D

Lekarz Jacek Kocot jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu poznalam. Swietny fachowiec, ludzki czlowiek, bardzo kompetentny, uprzejmy i troskliwy.Przyklad dla innych lekarzy!!!Ludzki i po prostu z gruntu dobry czlowiek.Polecam go wszystkim oraz oddzial chirurgii MSWiA w Katowicach.

W piątek miałam w szpitalu zabieg laparoskopii. Wcześniej Pan doktor wszystko szczegółowo mi wyjaśnił, przedstawiając nawet rysunkowo przebieg operacji;). Pamiętał o mojej prośbie przyspieszenia terminu i sam osobiście do mnie dzwonił, kiedy zwolniło się miejsce. Zabiegł zrobiony planowo i fachowo.Dobra opieka pielęgniarska.Oddział bardzo czysty i zadbany. Dziękuję Panie Doktorze:) Asia Z-Sz

Dziękuję Panie Doktorze:)
Asia Z-Sz

świetny lekarz,miałam kaszaka na górnej powiece i zrobił mi operację,nic nie bolało,nie mam żadnych blizn. Polecam go każdemu kto ma jakiś problem ze zdrowiem. Bardzo mu za to wszystko dziękuję.

Grazie e ancora grazie di tutto sei un bravissimo dottore.

Grazie e ancora grazie di tutto sei un bravissimo dottore.

polecam, przede wszystkim lekarz mówiący "ludzkim językiem" prosto z mostu, pomaga, jest świetnym fachowcem, który wie co zrobić w każdej sytuacji. kompetencja, opanowanie, spokój, szczerość i jasny przekaz;-)

Człowiek stając przed koniecznościa pewnych wyborów związanych z operacją czy zapiegiem popada w panikę, zadaje sobie mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy chirurga i czuje się TAK właśnie zagubiony - to POLECAM z całą odpowiedzialnością doktora Jacka Kocota. Nie znam bardziej "ludzkiego" lekarza, który traktuje pacjenta jak człowieka. Nie będę w tym miejscu wymieniać cech tegoż lekarza, bo mogła bym coś pominąć. Powiem tylko tyle, że po kilku latach od operacji jakiej sie poddałam na tym oddziale - nadal jestem wdzięczna losowi, że tu właśnie mnie pokierował. Tym bardziej teraz kiedy słucham o wyroku wrocławskiego sądu w/s ordynatora z wrocławskiego szpitala dot. kobiety w śpiączce po operacji tarczycy widzę, jak ważne są umiejętności lekarza i wiedza. Welki szacunek dla pana doktora i pragnę z innymi podzielić się tym, że nie żałuję wyboru tego szpitala, tego odziału (dobra organizacja dla pacjenta) i tego lekarza. Pacjentka Bożena W.

Super lekarz super szpital wspaniałe podejście do pacjenta jestem pełna uznania dla całego personelu wspaniali lekarze z Panem Ordynatorem na czele przemiłe pielęgniarki i siostra opatrunkowa zabieg laparoskopii który miałam ostatnio w tym szpitalu nigdy nie będzie dla mnie złym wspomnieniem DZIĘKUJĘ