dr n. med. Jacek Magnucki

DOSKONAŁY ginekolog i wspaniały SPECJALISTA o jakim marzy każda kobieta. Lekarz z powołania, a takich dziś niewielu. KOMPETENTNY, z dużym doświadczeniem, bardzo delikatny, taktowny i miły, zaangażowany w swoją pracę, komunikatywny, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, zero stresu, Doktor zawsze wykonuje USG. Jego poczucie humoru to jeszcze dodatkowy plus. O tym, że dr Magnucki jest dobrym lekarzem przekonałam się już na pierwszej wizycie i jestem pod Jego ogromnym wrażeniem. Doktor Jacek URATOWAŁ MI ŻYCIE… Zdiagnozował ciąże pozamaciczną od razu, czego kilku wcześniejszych ...

O tym, że dr Magnucki jest dobrym lekarzem przekonałam się już na pierwszej wizycie i jestem pod Jego ogromnym wrażeniem. Doktor Jacek URATOWAŁ MI ŻYCIE… Zdiagnozował ciąże pozamaciczną od razu, czego kilku wcześniejszych lekarzy nie zauważyło i tym samym naraziło mnie na ogromne niebezpieczeństwo. We wrześniu z powodu bólów w podbrzuszu (byłam w 6 tygodniu ciąży) zostałam skierowana przez wcześniejszego ginekologa do Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, gdzie stwierdzono, że ciąża obumarła. Został przeprowadzony zbieg łyżeczkowania i wypisano mnie do domu. Następnie po dwóch tygodniach od zabiegu udałam się na wizytę kontrolną do ginekologa, który stwierdził, że wszystko jest w porządku. A ja tymczasem czułam się dobrze, żadnych powodów do niepokoju, jednak po tym wszystkim postanowiłam zmienić ginekologa, uważałam, że wcześniejszy lekarz się nie sprawdził, nie zlecił nawet żadnych badań po tym co się stało i tak trafiłam do dra Magnuckiego, który po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego, dokładnym zbadaniu i wykonaniu USG od razu stwierdził, że w prawym jajowodzie jest ciąża pozamaciczna. Byłam w szoku jak to możliwe, przecież byłam w szpitalu, gdzie badało mnie kilku lekarzy, jak również na wizycie kontrolnej po szpitalu, a tu taka wiadomość, byłam przerażona… ale dr Jacek poprowadził wszystko jak trzeba, od razu dostałam skierowanie do Kliniki w której pracuje i w drugim dniu pobytu byłam przez Niego operowana przez ponad trzy godziny, gdyż operacja okazała się skomplikowana przez to, że tak długo ciąża była w jajowodzie, jednak dr Magnucki świetnie sobie poradził i naprawił to co poprzedni lekarze spartaczyli. Gdyby nie On, Jego wiedza, szybka reakcja i sprawna ręka chirurga…kto wie…pewnie już nie byłoby mnie na tym świecie. Po operacji zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Zawsze podkreśla, że gdyby coś się działo można dzwonić do Niego o każdej porze i tak jest, jeśli nie odbierze od razu to zawsze skontaktuje się jak może rozmawiać. No i trzeba dodać, że jest przystojny, co w przypadku ginekologa nie jest bez znaczenia
Po operacji wszystko w porządku, rana ładnie zszyta i dobrze się goi, pozostaję pod opieką dr Magnuckiego, który sprawił, że uwierzyłam, że jeszcze zostanę mamą. Cieszę się, że do Niego trafiłam.
Doktorze serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję!
DOŁĄCZAM DO GRONA JEGO STAŁYCH PACJENTEK I POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!

Powiem jedno. Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Mam problemy hormonalne. Dwoch lekarzy mimo objawów PCOS nie widziało w USG aby jajniki były policystyczne. Jednak u jednego doktora wyszła ze jest pełno pecherzyków i wskazują moje jajniki na PCOS. Do dr MAgnuckiego poszłam tylko po to zeby mi zrobil USG i zeby mieć kolejna opinie cyz faktycznie jajniki w USG sa policystyczne. Tak samo jak dwoch innych lekarzy powiedział ze nie sa.Ale nie w tym senk. Powiedzialam ze mam problemy z hormonami, a on od ręki chcial dać skierowanie do spzitala na kompleksowe badania. Czego nie zrobil wczesniejszy lekarz, tylko od razu chcial mnie truć DIANĄ. Malo tego dr Magnucki zapytal sie czy mam odlegly termin i jak cos to da mi skierowanie zeby mnie szybko przyjelo. Na szczęscie dostalam skierowanie na przyjecie bardzo szybkie od innego lekarza wiec nie było takiej koniecznosci. Odwiedzilam jedna pania endokrynolog, ktora pomimo zlych wynikow hormonalnych i dodatkowo objawów zewnetrznych ktore mialam powiedziala ze wsio jest ok, nawet nie pomyslala o tym zeby mnie skierować do kliniki endo-gin w katowicach. Widać ze doktor Magucki chce pomoc, bardzo sie interesuje zarówno problemami ginekologicznymi jak i psychicznymi. Od razu zauważył ze dobija mnie moja choroba, potrafi byc swietnym psychologiem. Ma duzo poczucie humoru, dzikei czemu wizyta w gabinecie nie jest stresująca. Wiem ze bede musiala isc do szpitala na badania i moze sie okazac ze trafie pod opieke endokrynologa pozniej a nie ginekologa, ale wiem jedno, jak bede miala problemy natury ginekologicznej, ale bede chciala miec dzieci na pewno pojde do doktora Magnuckiego. Mimo ze mam wielkiego dola ze czeka mnie spzital i kompleksowe badania, to po wizycie u dr Jacka wyszlam jak nowo narodzona, pełna optymizmu, poprawił mi sie humor. Wiem ze w przyszlosci bede miec problemy z zajsciem w ciaze, ale na penwo trafie do TEGO DOKTORA , ponieważ widze jak wazny jest dla Niego los pacjentki. Mało jest takich lekarzy, niestety. Ciesze sie ze zupelnie przerz przypadek na chybil trafil do Niego trafilam. Szukalam na szybko jakiegokolwiek gina zeby mi USG zrobil. Zadzwonilam pod numer Jego gabinetu ale nikt nie odebral. Po pol godziny jakaś Pani sama do mnie oddzwonila, a ze zalezalo mi na badaniu USG w ten sam dzien, od razu znalazla mi godzine na ktorą mogę przyjsc. Polecam gorąco, bo naprawde warto. Moglabym pisac jeszcze wiele rzeczy, ale to co tu napisalam mam nadzieje ze wystarczy i zacheci inne kobiety zeby wlasnie wybrac tego lekarza.

Dr Magnucki przeprowadzał u mnie labioplastykę. Efekt? wargi od połowy długości w dół zostały całkowicie wyrżnięte. Na górze jeszcze zostały ich resztki, ścięte nierówno — jeszcze większa asymetria niż przed zabiegiem. Co więcej, zostały dwie wypustki zaraz pod łechtaczką, które już się nie wyrównają. Rzeczywiście, P Magnucki ma bardzo luźne i bezstresowe podejście do pacjenta. Wypustki - jak to nazwał "dzyndzle" kazał mi rozmasowywać. Niepokoiło nie uczucie ciagniecia i pieczenia warg - "zbyt małe wargi nie dają takich objawów - to w Pani psychice" Jestem 2,5 mies po zabiegu. Dwóch lekarzy stwierdziło u mnie przeczulicę. Aktualnie jestem po terapii osoczem (ostrzykiwanie blizn i miejsc wokół warg, niesamowity ból i cierpienie), za 3 mies mam zabieg rekonstrukcji warg kwasem hialuronowym w celu nadania im elastyczności. Zapłaciłam 6 tys. zł - zostałam okaleczona. Wargi są tak płaskie, że praktycznie ich nie ma, ujście do pochwy jest odsłonięte. Podczas okresu nie mogę używać podpasek, ponieważ leje sie ze mnie na wszystkie strony. Nie mogę uwierzyć, że tak mnie okaleczono. Dodam, że nie należy sugerować się opiniami ze znanylekarz.pl - wystawianych przez menadżerkę kliniki.

Gorąco polecam Pana doktora Magnuckiego. Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą, dzięki natychmiastowemu działaniu Pana doktora i skierowaniu mnie do uniwersyteckiego centrum klinicznego w Katowicach na ul. Medyków 14, porób przebiegł bez komplikacji, dzięki czemu teraz wraz z mężem cieszymy się zdrowym maluszkiem. Jeszcze raz dziękujemy Panu doktorowi i całemu personalowi szpitala.

Gorąco polecam Pana doktora Magnuckiego.
Jeszcze raz dziękujemy Panu doktorowi i całemu personalowi szpitala.

Ja też polecam Pana Doktora. Oprócz wspaniałego podejścia do pacjentek ogromna wiedza i doświadczenie. Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę (od samego początku nie należała ona do najłatwiejszych). Spokój, fachowość i rzeczowość Pana Doktora doprowadziła do tego, iż cieszymy się z mężem wspaniałym, zdrowym synkiem. Dodatkowym plusem jest dobry kontakt z Panem Doktorem - z każdym problemem dotyczącym ciąży mogłam śmiało zadzwonić. Pomimo tego, iż jestem z Bielska dalej zostaję pacjentką Pana Doktora. Bardzo dziękuję za wszystko Panie Doktorze choć słowa i tak nie wyrażą naszej ogromnej wdzięczności!!!

Ten lekarz prowadził cała moja ciąże. Uważam, że nie jest do końca kompetentnym lekarzem. Nie prowadzi kart pacjentek, co powodowało, że często zapominał o wcześniejszych zaleceniach, kilkakrotnie "umknęło mu" zlecenie mi badań, o co sama musiałam dbać. Mylił mnie notorycznie z innymi pacjentkami. Jeżeli chodzi o jego wiedzę to trudno mi ją osądzać jako, że moja ciąża przebiegła bez większych komplikacji. Miałam też wrażenie, że jest to lekarz nastawiony jedynie na zarobek - cały czas podczas wizyty czułam, że zabieram mu "cenny czas", dodatkowo przed porodem umówił się ze mną na wizytę ( na swoim dyżurze) w państwowym szpitalu, w którym pracuje i nie omieszkał "skasować" mnie jak za prywatna wizytę. Obiektywnie jednak dużym plusem Pana doktora jest z pewnością delikatność i spokój, którym mnie zaraził podczas ciąży, podejrzewam jednak, że kolejna będzie prowadzona już u innego lekarza.

Gorąco polecam dr Jacka Magnuckiego. Doktor prowadził moją zagrożoną ciążę. Na każdej wizycie wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Pan Magnucki wszystko dokładnie kontrolował, zlecał potrzebne badania i przy każdej wizycie wyraźnie zaznaczał, że można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, jeśli dzieje się coś niepokojącego. I nie były to puste słowa, gdyż kilkakrotnie dzwoniłam i zawsze została udzielona mi pomoc. Doktor również opiekował się mną w szpitalu, a dzięki jego fachowej ręce chirurga cesarskie cięcie przebiegło bez komplikacji i bardzo szybko doszłam do siebie.Dzięki Doktorowi Szymonek cały i zdrowy zawitał na ten świat. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu i bez żadnych wątpliwości poleciłabym Go każdej kobiecie.
Dziękujemy jeszcze raz! i pozdrawiamy Doktora.
Dorota i Krzysztof S.

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz i bardzo fajny człowiek z poczuciem humoru z bardzo fajnym podejściem do pacjentek i więcej takich lekarzy jak właśnie dr Jacek M

Mimo tych wszystkich dobrych opini nt doktora trzeba powiedzieć sobie szczerzre, jedyne na czym mu zależy to pieniądze. Dla mnie to jest zwykły oszust i wyłudzacz. Zwolnienia lekarskie zawsze wystawia tak, żeby kończyły się tydzień po ostatniej wizycie, co wymusza kolejne przyjście do gabinetu i zapłacenia pełnej stawki za wizytę. Szczytem jego chamstwa i pazerności była sytuacja z ostatniej wizyty, kiedy to z powodu awarii aparatu nie mógł wykonać usg. Jednakże wcale nie przeszkodziło mu to w zażądaniu pełnej kwoty za wizytę od każdej z pacjentek. I od razu propozycja, żeby przyjść za tydzień, bo wtedy usg będzie juz naprawione... i znowu zapłacić. Dodatkowo przy rejestracji telefonicznej dowiedziałam się, że jestem pierwszą pacjentką i doktor może się nieco spóźnić. Po przeyjściu przede mną było 8 (!) pacjenetek i do gabinetu weszłam 2,5 godz. później niż byłam umówiona. Co do kompetencji czysto lekarskich, trudno powiedzieć. Zastanawia mnie tylko dlaczego na pierwszej wizycie straszył mnie problemami z ciążą, a za tydzień jakoś wszystko już było praktycznie w normie. Dowiedziałam się ostatnio od znajomej, że jeśli chcę, żeby przy porodzie wszystko było na odpowiednim poziomie, to trzeba będzie niemało zapłacić magnuckiemu. Pazerność nie zna granic...

Dzięki Panu Doktorowi mamy syna - trafnie zdiagnozował przyczynę moich wcześniejszych poronień, cała ciąża była przez niego szczegółowo monitorowana, w sytuacjach kryzysowych mogliśmy liczyć na kontakt z Panem Doktorem, syn urodził się przed terminem, ale tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio zareagował. No i mam ładną bliznę po cesarce. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziekujemy.

tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio