dr n. med. Jacek Magnucki

Dzięki Panu Doktorowi mamy syna - trafnie zdiagnozował przyczynę moich wcześniejszych poronień, cała ciąża była przez niego szczegółowo monitorowana, w sytuacjach kryzysowych mogliśmy liczyć na kontakt z Panem Doktorem, syn urodził się przed terminem, ale tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio zareagował. No i mam ładną bliznę po cesarce. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziekujemy.

tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio

Pan doktor uratował mi życie. 4 stycznia miałam poważną operację, którą sam przeprowadził. Okazało się, że od ponad misiąca chodziłam z ciążą pozamaciczną. Poprzednio byłam hospitalizowana w sosnowieckim Szpitalu nr.2- tam stwierdzono, że pękła mi cysta i przez 5 dni mojego pobytu żaden z lekarzy nie zrobił nic :( Dr Magnucki przez ponad 3h mnie operował, tym samym ratując moje życie i zdrowie( nie został mi wycięty jajowód). Dzisiaj już doszłam do siebie, teraz będę kontynuowała leczenie, bo jak się okazało podczas operacji mam endometrioze. Mam nadzieję, że i ja będę mogła tak jak inne jego pacjentki zajść w ciąże :) Jestem ogromnie mu wdzięczna- nie tylko za to, że jest przemiłą osobą, ale przede wszystkim za jego profesjonalizm.

Kompetencja, fachowość, życzliwość, a przy tym poczucie humoru - co tez jest ważne w procesie leczenia. Doktor Magnucki pomógł mi w mojej zagrożonej ciąży, pomógł przejść najtrudniejsze chwile, odpowiadając rzeczowo i wytrwale na moje pytania i watpliwości. Nie wiem, czy są takie słowa, które wyrażą wdzięczność za opiekę. Nie spotkałam nigdy lekarza, który by tak osobiscie zaangazował się w leczenie pacjenta. Cały okres ciąży czułam się pewnie i bezpiecznie, bo wiedziałam, że zawsze mogę do niego zadzwonić, a on zawsze służył pomocą. Cięcie cesarskie przeprowadził wręcz mistrzowsko i dzięki temu ...

Cięcie cesarskie przeprowadził wręcz mistrzowsko i dzięki temu mogę cieszyć sie dzisiaj córeczką.
BARDZO DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prowadził moją bardzo zagrożoną ciążę i to dzieĸi niemu wszystko skończyło się dobrze, zajmował się mną bardzo dokładnie. Ma świetnie wyposażone gabinety w najnowszy sprzęt. Pod koniec ciąży miałam wykonywane dokładne usg i było wiadomo że córcia jest okręcona pępowiną i zaczyna się czuć zle w brzuszku. Zostałam skierowana do kliniki gdzie sam doktor przeporowadzał u mnie cesarkę. A ważne jest jeszcze to że do doktora można na wizytę przyjść z mężem i wejść z nim do gabinetu. Dzięki temu człowiek czuje się naprawdę rodzinnie a i mąż czuje się ...

A ważne jest jeszcze to że do doktora można na wizytę przyjść z mężem i wejść z nim do gabinetu. Dzięki temu człowiek czuje się naprawdę rodzinnie a i mąż czuje się przy tym ważny a nie jak jakieś piąte koło u wozu, jest dla niego przygotowane miejsce i jest też wielki monitor na ścianie gdzie wszystko można oglądać co widać na usg.

Lekarz na prawdę świetny.Już na pierwszej wizycie wyjaśnił mi że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę bo mam tzw.zespół policystycznych jajników (czego poprzedni lekarz mimo prywatnych wizyt nie powiedział).Przepisał leki i wystarczyła jedna dawka i udało.Potem wykrył krwiaki przepisał leki na rozrzedzenie krwi i na podtrzymanie i wszystko skończylo sie dobrze:)Dziś mam 15 miesięczną córeczkę.Naprawdę polecam!!!

Chodziłam do dr od początku ciąży..od razu Pan dr znalazł krwiaka i przepisał leki podtrzymujące ciąże. Na każdej wizycie było robione usg oraz dokładne pomiary płodu. Gdy trzeba było dr Magnucki od razu kierował do CSK K-CE. Pan dr Magnucki uratował mojego synka...gdyby nie jego szybka i konkretna reakcja mój synek mógłby się udusić w brzuchu. MINUS to zbyt długie czekanie na wizytę pomimo tego że była ustalona konkretna godzina oraz latem-brak klimatyzacji oraz wody pitnej w gabinecie.ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Drogie Panie! Ten lekarz potrafi słuchać!!! Robi dokładny wywiad, bierze pod uwagę wszelkie możliwe przyczyny problemu, a przede wszystkim NIE PRZEPISUJE LEKÓW W CIEMNO! Zaleca zrobienie badań zanim cokolwiek zdecyduje. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą.. ze święcą takich szukać. Do tego sympatyczny i uprzejmy. Zależy mu przede wszystkim na pacjencie a nie na pieniądzach - w cenie wizyty zrobił mi cytologię. Potrafi porozumieć się z pacjentem, rozmowa z nim wyglądała jak spotkanie ze starym przyjacielem :) Polecam wszystkim, głównie nieśmiałym, bo przy nim człowiek zapomina o stresie. Inny plus jest taki, że ma USG na miejscu - no lekarz cud, miód, malina ;)

Byłam na 3 wizytach u dr Magnuckiego. Generalnie b.miły i budzi zaufanie. Zapewnia, że gdyby coś się działo, zawsze można do niego dzwonić co kończy się prośbą o przyjście do gabinetu na prywatną wizytę. Niepokoi mnie jeden fakt, NIE PROWADZI KART PACJENTEK, za każdy razem trzeba opowiadać wszystko od nowa co kobiecie dolega. Skierował mnie na jakieś badania, przyszłam z wynikami, zerknął na nie. Komentarza wręcz brak. A na kolejnej wizycie zaczął mówić coś o tych samych badaniach, więc mówię że je niedawno zrobiłam i byłam już z wynikami u Pana doktora... Jak więc nie prowadzi kart pacjenta to skąd ma pamiętać czy były jakiekolwiek badania, wyniki i na ilu wizytach już byłyśmy (dodam przy przyjmowaniu pacjentek do godz. 22giej). Koszt wizyty 150zł.

Fenomenalny, wspaniały lekarz!!! Gorąco polecam, w 100%! Prawdziwy lekarz z powołania, posiada wiedzę na najwyższym poziomie i doświadczenie. Wizyta u Doktora przebiega bezstresowo, delikatnie, sympatycznie, naturalnie, profesjonalnie, rzeczowo, szczegółowo, miło, kulturalnie. I co najważniejsze, Pan Doktor jest niesamowicie komunikatywny i naturalny, co jest rzadkie u lekarzy. Wielki szacunek dla Doktora! Moim marzeniem jest, bym mogła spotykać na swojej drodze więcej takich lekarzy (oczywiście innej specjalności, bo Ginekologa już znalazłam!:-)) Dr Magnucki jest jednym z niewielu lekarzy, któremu można zaufać. Polecam wszystkim Paniom!!! Panie Doktorze dziękuję za wszystko, bardzo bardzo mocno ...

Panie Doktorze dziękuję za wszystko, bardzo bardzo mocno i pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz i przesympatyczny człowiek. Prowadził moją pierwszą ciążę i kolejne z pewnością też będzie prowadził ;-). Owszem zdarza się, że wizyta jest o 22 ale to chyba wynika z faktu, że gdy jakaś pacjentka ma problem pytanie wątpliwości dr Magnucki nie karze jej czekać z wizytą na wolny termin tylko przyjmuje od razu. A tak na marginesie u każdego lekarza zdarzają się wizyty o tak późnej porze :-). Polecam dr Magnuckiego w 100%!