dr n. med. Jacek Magnucki

Lekarz miły i uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Niestety nie wzbudził mojego zaufania, ponieważ nie założył mi karty pacjenta. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że podczas następnej wizyty będzie pamiętał o moich problemach zdrowotnych i sposobie leczenia.

Jestem pacjentką po licznych poronieniach , prowadził moją ostanią ciążę i wreszcie mam dziecko !!!. Moim zdaniem najlepszy lekarz w Katowicach - Anna M.

Gorąco polecam dr Jacka Magnuckiego. Doktor prowadził moją zagrożoną ciążę. Na każdej wizycie wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Pan Magnucki wszystko dokładnie kontrolował, zlecał potrzebne badania i przy każdej wizycie wyraźnie zaznaczał, że można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, jeśli dzieje się coś niepokojącego. I nie były to puste słowa, gdyż kilkakrotnie dzwoniłam i zawsze została udzielona mi pomoc. Doktor również opiekował się mną w szpitalu, a dzięki jego fachowej ręce chirurga cesarskie cięcie przebiegło bez komplikacji i bardzo szybko doszłam do siebie.Dzięki Doktorowi Szymonek cały i zdrowy zawitał na ten świat. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu i bez żadnych wątpliwości poleciłabym Go każdej kobiecie.
Dziękujemy jeszcze raz! i pozdrawiamy Doktora.
Dorota i Krzysztof S.

Chodziłam do dr od początku ciąży..od razu Pan dr znalazł krwiaka i przepisał leki podtrzymujące ciąże. Na każdej wizycie było robione usg oraz dokładne pomiary płodu. Gdy trzeba było dr Magnucki od razu kierował do CSK K-CE. Pan dr Magnucki uratował mojego synka...gdyby nie jego szybka i konkretna reakcja mój synek mógłby się udusić w brzuchu. MINUS to zbyt długie czekanie na wizytę pomimo tego że była ustalona konkretna godzina oraz latem-brak klimatyzacji oraz wody pitnej w gabinecie.ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Kompetencja, fachowość, życzliwość, a przy tym poczucie humoru - co tez jest ważne w procesie leczenia. Doktor Magnucki pomógł mi w mojej zagrożonej ciąży, pomógł przejść najtrudniejsze chwile, odpowiadając rzeczowo i wytrwale na moje pytania i watpliwości. Nie wiem, czy są takie słowa, które wyrażą wdzięczność za opiekę. Nie spotkałam nigdy lekarza, który by tak osobiscie zaangazował się w leczenie pacjenta. Cały okres ciąży czułam się pewnie i bezpiecznie, bo wiedziałam, że zawsze mogę do niego zadzwonić, a on zawsze służył pomocą. Cięcie cesarskie przeprowadził wręcz mistrzowsko i dzięki temu ...

Cięcie cesarskie przeprowadził wręcz mistrzowsko i dzięki temu mogę cieszyć sie dzisiaj córeczką.
BARDZO DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz do jakiego chodzilam. Polecam kazdej kobiecie dr Magnuckiego

Najlepszy lekarz do jakiego chodzilam. Polecam kazdej kobiecie dr Magnuckiego

Mimo tych wszystkich dobrych opini nt doktora trzeba powiedzieć sobie szczerzre, jedyne na czym mu zależy to pieniądze. Dla mnie to jest zwykły oszust i wyłudzacz. Zwolnienia lekarskie zawsze wystawia tak, żeby kończyły się tydzień po ostatniej wizycie, co wymusza kolejne przyjście do gabinetu i zapłacenia pełnej stawki za wizytę. Szczytem jego chamstwa i pazerności była sytuacja z ostatniej wizyty, kiedy to z powodu awarii aparatu nie mógł wykonać usg. Jednakże wcale nie przeszkodziło mu to w zażądaniu pełnej kwoty za wizytę od każdej z pacjentek. I od razu propozycja, żeby przyjść za tydzień, bo wtedy usg będzie juz naprawione... i znowu zapłacić. Dodatkowo przy rejestracji telefonicznej dowiedziałam się, że jestem pierwszą pacjentką i doktor może się nieco spóźnić. Po przeyjściu przede mną było 8 (!) pacjenetek i do gabinetu weszłam 2,5 godz. później niż byłam umówiona. Co do kompetencji czysto lekarskich, trudno powiedzieć. Zastanawia mnie tylko dlaczego na pierwszej wizycie straszył mnie problemami z ciążą, a za tydzień jakoś wszystko już było praktycznie w normie. Dowiedziałam się ostatnio od znajomej, że jeśli chcę, żeby przy porodzie wszystko było na odpowiednim poziomie, to trzeba będzie niemało zapłacić magnuckiemu. Pazerność nie zna granic...

Profesjonalista w każdym calu! świetny Lekarz, a przede wszystkim Człowiek! Długo szukałam antykoncepcji, po której będę czuła się dobrze i Pan Doktor Trafił w sedno.. Po Kontracepcie czuję się rewelacyjnie, a przy tym tabletki dostępne na każdą kieszeń! Dziękuję Panie Doktorze za trafną diagnozę i bardzo przyjemne wizyty! Pozdrawiam serdecznie i do.. Miłego zobaczenia! Karolina.

Jak dla emnie najlepszy ginekolog w Katowicach chodzę do niego od 10 lat

Jak dla emnie najlepszy ginekolog w Katowicach chodzę do niego od 10 lat

Bardzo dobry lekarz i przesympatyczny człowiek. Prowadził moją pierwszą ciążę i kolejne z pewnością też będzie prowadził ;-). Owszem zdarza się, że wizyta jest o 22 ale to chyba wynika z faktu, że gdy jakaś pacjentka ma problem pytanie wątpliwości dr Magnucki nie karze jej czekać z wizytą na wolny termin tylko przyjmuje od razu. A tak na marginesie u każdego lekarza zdarzają się wizyty o tak późnej porze :-). Polecam dr Magnuckiego w 100%!