dr n. med. Jacek Magnucki

Dr Magnucki to najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia, a powiedziałabym, że najlepszy na świecie. W trakcie ciąży(a była zagrożona) zawsze mogłam na Niego liczyć, jeśli miałam jakiś problem zawsze mogłam zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Kompetentny, rzeczowy, świetny fachowiec, a przy tym przesympatyczny i uprzejmy człowiek. Przy Jego pomocy 11stycznia urodziła się nam córeczka, na którą czekaliśmy 11 lat. Polecam doktora wszystkim kobietom, bo naprawdę warto.

Byłam na 3 wizytach u dr Magnuckiego. Generalnie b.miły i budzi zaufanie. Zapewnia, że gdyby coś się działo, zawsze można do niego dzwonić co kończy się prośbą o przyjście do gabinetu na prywatną wizytę. Niepokoi mnie jeden fakt, NIE PROWADZI KART PACJENTEK, za każdy razem trzeba opowiadać wszystko od nowa co kobiecie dolega. Skierował mnie na jakieś badania, przyszłam z wynikami, zerknął na nie. Komentarza wręcz brak. A na kolejnej wizycie zaczął mówić coś o tych samych badaniach, więc mówię że je niedawno zrobiłam i byłam już z wynikami u Pana doktora... Jak więc nie prowadzi kart pacjenta to skąd ma pamiętać czy były jakiekolwiek badania, wyniki i na ilu wizytach już byłyśmy (dodam przy przyjmowaniu pacjentek do godz. 22giej). Koszt wizyty 150zł.

lekarz moze mily ale wizyty ma bardzo drogie i szybkie malo czasu poswieca pacjentce liczy sie tylko kasa dla tego lekarza kart tez wogole nie prowadzi dziwne troche nie wiem jak pamieta choroby pacjentek nie polecam tego lekarza odradzam

Pan doktor uratował mi życie. 4 stycznia miałam poważną operację, którą sam przeprowadził. Okazało się, że od ponad misiąca chodziłam z ciążą pozamaciczną. Poprzednio byłam hospitalizowana w sosnowieckim Szpitalu nr.2- tam stwierdzono, że pękła mi cysta i przez 5 dni mojego pobytu żaden z lekarzy nie zrobił nic :( Dr Magnucki przez ponad 3h mnie operował, tym samym ratując moje życie i zdrowie( nie został mi wycięty jajowód). Dzisiaj już doszłam do siebie, teraz będę kontynuowała leczenie, bo jak się okazało podczas operacji mam endometrioze. Mam nadzieję, że i ja będę mogła tak jak inne jego pacjentki zajść w ciąże :) Jestem ogromnie mu wdzięczna- nie tylko za to, że jest przemiłą osobą, ale przede wszystkim za jego profesjonalizm.

Bardzo fajny lekarz na luzie luz-bluz więcej takich lekarzy jak właśnie on podpis-cykorka

Sugerujac sie komentarzami na tej stronie wybralam sie do doktora Magnuckiego na wizyte kontrolna.Umowiona bylam na 15:00, zoatslam przyjeta o 16:15- dosc spore opuznienie. Lekarz faktycznie bardzo mily, wzbudza zaufanie.Uwazam ze cena za wizyte jest znacznie wygorowana , zaplacilam 200zl. Mialam juz w swoim zyciu wielu ginekologow, wiec mam porownanie.Nie skorzytam juz z jego uslug.

Drogie Panie! Ten lekarz potrafi słuchać!!! Robi dokładny wywiad, bierze pod uwagę wszelkie możliwe przyczyny problemu, a przede wszystkim NIE PRZEPISUJE LEKÓW W CIEMNO! Zaleca zrobienie badań zanim cokolwiek zdecyduje. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą.. ze święcą takich szukać. Do tego sympatyczny i uprzejmy. Zależy mu przede wszystkim na pacjencie a nie na pieniądzach - w cenie wizyty zrobił mi cytologię. Potrafi porozumieć się z pacjentem, rozmowa z nim wyglądała jak spotkanie ze starym przyjacielem :) Polecam wszystkim, głównie nieśmiałym, bo przy nim człowiek zapomina o stresie. Inny plus jest taki, że ma USG na miejscu - no lekarz cud, miód, malina ;)

Ogromna wiedza i doświadczenie,dobry kontakt z chorym.Bardzo pozytywny lekarz.

Ogromna wiedza i doświadczenie,dobry kontakt z chorym.Bardzo pozytywny lekarz.

Wspaniały lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświeca mu dużo uwagi. Zna się na tym co robi.

Fenomenalny, wspaniały lekarz!!! Gorąco polecam, w 100%! Prawdziwy lekarz z powołania, posiada wiedzę na najwyższym poziomie i doświadczenie. Wizyta u Doktora przebiega bezstresowo, delikatnie, sympatycznie, naturalnie, profesjonalnie, rzeczowo, szczegółowo, miło, kulturalnie. I co najważniejsze, Pan Doktor jest niesamowicie komunikatywny i naturalny, co jest rzadkie u lekarzy. Wielki szacunek dla Doktora! Moim marzeniem jest, bym mogła spotykać na swojej drodze więcej takich lekarzy (oczywiście innej specjalności, bo Ginekologa już znalazłam!:-)) Dr Magnucki jest jednym z niewielu lekarzy, któremu można zaufać. Polecam wszystkim Paniom!!! Panie Doktorze dziękuję za wszystko, bardzo bardzo mocno ...

Panie Doktorze dziękuję za wszystko, bardzo bardzo mocno i pozdrawiam