dr n. med. Jacek Magnucki

Dr Magnucki to najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia, a powiedziałabym, że najlepszy na świecie. W trakcie ciąży(a była zagrożona) zawsze mogłam na Niego liczyć, jeśli miałam jakiś problem zawsze mogłam zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Kompetentny, rzeczowy, świetny fachowiec, a przy tym przesympatyczny i uprzejmy człowiek. Przy Jego pomocy 11stycznia urodziła się nam córeczka, na którą czekaliśmy 11 lat. Polecam doktora wszystkim kobietom, bo naprawdę warto.

Profesjonalista w każdym calu! świetny Lekarz, a przede wszystkim Człowiek! Długo szukałam antykoncepcji, po której będę czuła się dobrze i Pan Doktor Trafił w sedno.. Po Kontracepcie czuję się rewelacyjnie, a przy tym tabletki dostępne na każdą kieszeń! Dziękuję Panie Doktorze za trafną diagnozę i bardzo przyjemne wizyty! Pozdrawiam serdecznie i do.. Miłego zobaczenia! Karolina.

Jestem pacjentką po licznych poronieniach , prowadził moją ostanią ciążę i wreszcie mam dziecko !!!. Moim zdaniem najlepszy lekarz w Katowicach - Anna M.

Najlepszy lekarz do jakiego chodzilam. Polecam kazdej kobiecie dr Magnuckiego

Najlepszy lekarz do jakiego chodzilam. Polecam kazdej kobiecie dr Magnuckiego

Lekarz miły i uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Niestety nie wzbudził mojego zaufania, ponieważ nie założył mi karty pacjenta. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że podczas następnej wizyty będzie pamiętał o moich problemach zdrowotnych i sposobie leczenia.

Sugerujac sie komentarzami na tej stronie wybralam sie do doktora Magnuckiego na wizyte kontrolna.Umowiona bylam na 15:00, zoatslam przyjeta o 16:15- dosc spore opuznienie. Lekarz faktycznie bardzo mily, wzbudza zaufanie.Uwazam ze cena za wizyte jest znacznie wygorowana , zaplacilam 200zl. Mialam juz w swoim zyciu wielu ginekologow, wiec mam porownanie.Nie skorzytam juz z jego uslug.

Dla mnie bardzo dobry lekarz poleca gorąco-więcej takich lekarzy jak właśnie on-cykoreczka

Jak dla emnie najlepszy ginekolog w Katowicach chodzę do niego od 10 lat

Jak dla emnie najlepszy ginekolog w Katowicach chodzę do niego od 10 lat

Wspaniały lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświeca mu dużo uwagi. Zna się na tym co robi.

Bardzo fajny lekarz na luzie luz-bluz więcej takich lekarzy jak właśnie on podpis-cykorka