dr n. med. Jacek Magnuszewski

3,3
3,2
3,4
3,2

U Dr.Magnuszewskiego leczę sie o września 2011 roku i muszę powiedzieć że nareszcie trafiłem na prawdziwego lekarza z powołania który mi naprawdę pomógł w moich bólach,nim trafiłem do dr. Magnuszewskiego chodziłem prywatnie do różnych ortopedów i żaden nie był mi w stanie pomóc .Teraz chodzę systematycznie do doktora na kasę chorych . Pan doktor poświęca mi dostatecznie czasu i wytłumaczy mi jasno przyczyny choroby.Cierpię na zchorzenia wielostawowe i wiem że bez żadnych zastrzeżeń oddam się w jego ręce.W przyszłym roku mam wyznaczone dwie operacje i jestem pewien że Dr.Magnuszewski wykona je należycie i sumiennie.25 lat temu Dr.uratował ręke naszego syna.

Zmarnowałam na wizytach u tego lekarza rok czasu. Miałam odpryski kostne w stawie kciuka, o których doktor doskonale wiedział z przeprowadzonych badań. Mimo wszystko nie zalecił mi zabiegu operacyjnego w celu ich usunięcia. Nawet radiolog dziwił się, że lekarz prowadzący nie zaleca mi operacji. Po długim okresie czasu, spędzonym na wizytach u Magnuszewskiego postanowiłam pojechać do prof. Romanowskiego do Poznania i tam już na pierwszej wizycie umówiono mnie na operację. Teraz wszelkie dolegliwości ustąpiły. Moim zdaniem Magnuszewski idzie na łatwiznę, a dodatkowo nie chce przyznać się do tego, że nie chce podjąć się operacji bo nie jest w tym dobry. Może ten lekarz specjalizuje się w innych obszarach ciała niż dłonie, ale trzeba umieć się do tego przyznać i pokierować pacjenta do innego specjalisty, a nie udawać, że nic się nie dzieje.

Do doktora Magnuszewskiego przypełzłam z wielkim bólem prawej nogi, biodra i lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Nie mogłam już prawie chodzić. Po dwóch wizytach i jednym prześwietleniu dowiedziałam się od pana doktora ze mam dysplastyczne biodra i nie będę chodzić normalnie już nigdy. Doktor powiedział, że nie można z tym nic zrobić, mam się przyzwyczai do bólu i żyć dalej. Załamana i zapłakana, bo całe życie przede mną (mam 19 lat) poszłam szukać pomocy gdzie indziej. Okazało się, że z biodrami jest w porządku za to mam dyskopatię i rwę kulszową. Jeśli macie pieniądze- idźcie może za nie okaże się, że lekarz ma wiedzę. Ale radziłabym OMIJAĆ MAGNUSZEWSKIEGO Z DALEKA!

Polecam doktora Jacka Magnuszewskiego!! Leczę sie u niego od trzech miesięcy a zaznaczam,że jestem trudnym przypadkiem ortopedycznym.Schorzenie trwa od dawna i jest nieodwracalne ale starania doktora Magnuszewskiego sprawiły,że cierpę duzo mniejszy ból.Ponadto mam dla niego duży szacunek i uznanie za cierpliwośc do pacjenta i bardzo ludzkie podejście.

Polecam doktora Jacka Magnuszewskiego!!

Lekarz został polecony mi zaraz po zabiegu przez pielęgniarkę z oddziału ortopedycznego w Medical Magnus. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że miałam komplikacje po zabiegu. Polecam tego lekarza. Zaznaczam, że wizyty były na NFZ.

leczę się u tego lekarza od dłuższego czasu bo mam stany zwyrodnieniowe obu kolan i jest coraz lepiej:-)

Moim zdaniem jeden z nielicznych specjalistow ktory zna sie na swojej profesji. Do tej pory bylam zbywana "leczona"przez innych lekarzy co nie przynosilo zadnego rezultatu.Tylko DR.Magnuszewski podjal szybka decyzje o przeprowadzeniu zabiegu co przynioslo ulge w cierpieniu.

POLECAM PANA DOKTORA JACKA MAGNUSZEWSKIEGO PONIEWAŻ JEST DOBRYM ORTOPEDĄ MIAŁAM OPERACJE NA HALUKSY BARDZO ŁADNIE MI ZOPEROWAŁ NOGĘ A NIEDŁUGO MAM NA DRUGĄ NOGĘ OPERACJĘ

polecam szczerze dr Jacka Magnuszewskiego

polecam szczerze dr Jacka Magnuszewskiego

Dr Magnuszewski na 100 % zna sie na swoim fachu. Jednak przez to, że ma bardzo dużo pacjentów nie można liczyć na spokojną rozmowę i dokładny opis dolegliwości. Jest diagnoza, skierowanie, leczenie bez mówienia o szczegółach. Dla jednych może być to plusem dla drugich minusem ;/ Minusem może być tez koszt leczenia, dużo osób mówi o zarabianiu kasy na chorych ale niestety te leki tyle kosztują. Polecany przede wszystkim dla osób starszych, i tych dla których trzeba szybkich decyzji i działania bez kombinowania.