dr n. med. Jacek Magnuszewski

polecam szczerze dr Jacka Magnuszewskiego

polecam szczerze dr Jacka Magnuszewskiego

leczę się u tego lekarza od dłuższego czasu bo mam stany zwyrodnieniowe obu kolan i jest coraz lepiej:-)

Skierował mnie na operację (oczywiście prywatnie, nie skorzystałam) nie na to, co było z kolanem. Chciał usuwać cystę, a była uszkodzona łękotka.

byłem u doktora z bólem kolana, poświęcił mi 3 minuty, popatrzył, podotykał, nie poprosił o zrobienie RTG ani USG, po czym przepisał mi serię zastrzyków...bo boli. Poszedłem do innego specjalisty - po dokładnym zbadaniu skończyło się na miesięcznej rehabilitacji (prąd, maści itp. nieinwazyjne zabiegi) i powrocie do zdrowia.

byłem u doktora z bólem kolana, poświęcił mi 3 minuty, popatrzył, podotykał, nie poprosił o zrobienie RTG ani USG, po czym przepisał mi serię zastrzyków...bo boli. Poszedłem do innego specjalisty - po dokładnym zbadaniu skończyło się na miesięcznej rehabilitacji (prąd, maści itp. nieinwazyjne zabiegi) i powrocie do zdrowia.

Moim zdaniem jeden z nielicznych specjalistow ktory zna sie na swojej profesji. Do tej pory bylam zbywana "leczona"przez innych lekarzy co nie przynosilo zadnego rezultatu.Tylko DR.Magnuszewski podjal szybka decyzje o przeprowadzeniu zabiegu co przynioslo ulge w cierpieniu.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi Magnuszewskiemu za wspaniałą i fachową opiekę. Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą na światowym poziomie.

POLECAM PANA DOKTORA JACKA MAGNUSZEWSKIEGO PONIEWAŻ JEST DOBRYM ORTOPEDĄ MIAŁAM OPERACJE NA HALUKSY BARDZO ŁADNIE MI ZOPEROWAŁ NOGĘ A NIEDŁUGO MAM NA DRUGĄ NOGĘ OPERACJĘ

Lekarz został polecony mi zaraz po zabiegu przez pielęgniarkę z oddziału ortopedycznego w Medical Magnus. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że miałam komplikacje po zabiegu. Polecam tego lekarza. Zaznaczam, że wizyty były na NFZ.

Bylem u doktora Magnuszewskiego ze zlamanym palcem.wyczekalem w kolejce okolo 2 godzin.gdy w koncu dostalem sie do lekarza zostalem zalatwiony w ciagu 2 minut. nie dowiedzialem sie nic o tym co mi jest,jaki jest sposob leczenia.jedyne co otrzymalem to recepte na masc na stluczenia.zdecydowanie nie polecam.Podejrzewam ze moglby to byc wspanialy lekarz gdyby zechcial zajac sie kazdym pacjentem a nie tylko inkasowac kase

BYŁAM OSTATNIO U DOKTORA MAGNUSZEWSKIEGO I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE OBRAZU DOSTAŁAM SKIEROWANIE NA ZABIEG OPERACJI HALUKSA WYTŁUMACZYŁ NA CZYM POLEGA OPERACJA I JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ I JAKO JEDYNY Z LEKARZY ODMÓWIŁ MI IMPLANTÓW ZA KTÓRE BYM MUSIAŁA PŁACIĆ