lekarz Jacek Michalak

super lekarz:))) Bardzo miły i cierpliwy, chodzę do niego i jestem bardzo zadowolona prowadzi moja ciąże:))) rewelacyjny fachowiec, rozumie rozterki przyszłych mam POLECAM

Zamiast komentować, najlepiej się przekonać, jaki to cudowny człowiek! POLECAM DOKTORA MICHALAKA

Od początku ciąży chodzę do dr Michalaka i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, kompetentny, delikatny. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Uważam, że lekarz godny polecenia.

Widze że Panie są najbardziej zadowolone z uśmiechu Pana Doktora :-) Ja też byłam i strasznie się zawiodłam ! Nie chcę zmieniać opini na temat Tego lekarza , także powodzenia pozdrawiam .!

Widze że Panie są najbardziej zadowolone z uśmiechu Pana Doktora :-)
Ja też byłam i strasznie się zawiodłam !
Nie chcę zmieniać opini na temat Tego lekarza , także powodzenia
pozdrawiam .!

polecam Pana Jacka jako najlepszego lekarza w Kaliszu i okolicy. prowadził moją pierwszą ciąże i teraz drugą. zawsze miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny!!! zawsze można zadzwonić i udzieli informacji. Inni lekarze powinni brać z niego przykład.

JEST LEKARZEM KTORY OBWIESZCZA JAK I DOBRE TAK I ZLE NOWINY W TAKI SPOSOB, ZE KAZDA PACJENTKA NIGDY NIE CZUJE SIE JAKO KOLEJNY PRZYPADEK DANEGO DNIA, TYLKO CZUJE ZE I ON CIESZY SIE LUB SMUCI RAZEM Z NIA!! MIESZKAM OBECNIE POZA GRANICAMI POLSKI I MOGE Z DOSWIADCZENIA POWIEDZIEC ZE DO LEKARZA JACKA MICHALAKA I PROFESJONALNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ JAKA OFERUJE WARTO PRZYJECHAC NAWET Z BARDZO DALEKA!!! MAM DO TEDO LEKARZA 100% ZAUFANIE!!!DZIEKI NIEMU, JEGO WIEDZY ORAZ WYSOKIEJ KLASY APARATURZE DIAGNOSTYCZNEJ KTOREJ JEST W POSIADANIU TERAZ JESTEM SZCZESLIWA MAMA 2,5-MIESIECZNEGO SYNKA!!! KAZDEJ ...

KAZDEJ KOBIECIE POLECAM POJSCIE DO TEGO LEKARZA!!!

najlepszy lekarz, bardzo mi pomógł w czasie pierwszej ciąży, bo jako jedyny z całego szpitala wytłumaczył mi co jest z moim dzieckiem, dzięki niemu donosiłam ciążę i nie miałam problemu z wyborem lekarza w drugiej ciąży. jest miły sympatyczny i naprawdę zna się na rzeczy, polecam!!!!!!!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,serdeczny,cierpliwy. godny polecenia.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,serdeczny,cierpliwy. godny polecenia.

Lekarz jak najbardziej kompetentny!!! Miły, uśmiechnięty, szczery i konkretny. Potrafi dobrze zdiagnozować chorobę. Jest wyrozumiały i interesuje się pacjentem. Ma bardzo dobrą pamięć do twarzy i nie trzeba mu na kolejnych wizytach streszczać chorób swojego życia. Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje na otrzymanie kompletnej odpowiedzi na wszystkie pytania! Stale pod telefonem!!!:) przyjmuje nawet w bardzo późnych godzinach, w razie potrzeby. Nie odmawia z byle powodu!!! Jest nie drogi w porównaniu z innymi lekarzami. Prawdziwy lekarz z powołania do zawodu a nie do wysokich zarobków:) Naprawdę polecam!!!