dr n. med. Jacek Mikosiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,9

nie polecam,jest to lekarz dla bogaczy ,a nie dla rencisty cz emeryta .Ja majac 465zl renty musiala bym nie jesc 2 miesiace,aby w pare minut zostawic to doktorowi.Bogatemu wszystko wolno,ale nie choremu i biednemu.

Od razu przepraszam za "nie mam zdania", jednak to dziś jestem po wizycie i tak naprawdę nie wiem co myśleć. Czytam opinie tu zawarte i zastanawiam się nad słowami o amputacji, które i ja dziś usłyszałam. Do tego jeszcze doszła informacja o kosztach protezy. Jedno już dziś wiem. Sprawdziłam ceny badań i z pewnością zrobię je gdzie indziej, niż zalecił doktor. Wstępny szacunek mówi mi o tym, że wydam blisko połowę mniej. Ostrożnie więc z podejmowaniem szybkich decyzji. Kolejne opinie o doktorze Mikosińskim w miarę poznawania tego lekarza. Zapewniam o nich.

podczas wizyty, Pan jawnie naciskał, aby skorzystać z usług jego kliniki (oczywiście wszystko płatnie)Graniczyło to z zastraszaniem, że jeśli nie zgodzę się na zabieg to będzie amputacja- co po konsultacji z dwoma innymi specjalistami okazało się znacznie przesadzoną opinią.

Jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie leczenie może nie jest tanie ,ale pomaga leki co prawda są drogie ale skuteczne.

jestem zadowolony z opieki w poradni mimo stosunkowo wysokiej opłaty. Przebieg leczenia jest wytłumaczony w sposób zrozumiały, stosunek lekarza jest życzliwy. Zabieg przeprowadzony w klinice przy poradni spełnił moje oczekiwania.

Pan doktor robi kasę - wszystko powinno byc badane u niego w przychodni, a leki kupowane w patece najlepiej obok. Lata leczenia u doktora nie przyniosły poprawy, a wrecz przeciwnie - mimo zapewnien lekarza, że będzie lepiej i- i jednego koszmarnie drogiego zabiegu operacyjnego u pana doktora.

Wspaniały lekarz polecam bardzo.Wielu ludziom uratował nogi,zaleczył lub wyleczył ciężke rany pożylakowe.Ludzki i życzliwy człowiek.Wierna pacjętka Bożena.Gorąco polecam