Jacek Nieżurawski

Lekarz wspaniały, z ogromną wiedzą, podejściem do pacjenta kompetentny, mily. Zdecydowanie najlepszy. Korzystam z usług od kilkunastu lat.

Lekarz wspaniały, z ogromną wiedzą, podejściem do pacjenta kompetentny,
mily. Zdecydowanie najlepszy. Korzystam z usług od kilkunastu lat.

Dla mnie najlepszy Doktor o dużej wiedzy, zaangażowaniu, empatii do pacjenta, subtelności. Zawsze mnie cierpliwie słuchał i pomagał w najtrudniejszych chwilach zaburzeń hormonalnych kiedy czułam się naprawdę bardzo źle. Wszystko rozumiale wyjaśniał i zlecał potrzebne badania

Trafiłam do Pana doktora z podejrzeniem choroby tarczycy. Diagnozę po objawach i samym TSH wystawił na pierwszej wizycie. Co prawda raczej trafną, ale... Ma dość nikłe pojęcie o Hashimoto. Dobiera dawkę na podstawie samego TSH. Plus jest taki, że bez sprzeciwu wypisuje badania o jakie proszę. Szkoda tylko, że właśnie na tym polega leczenie u niego - na realizacji próśb pacjenta i pytaniu czy chcę nadal brać hormony. Jako ginekologa polecam. Delikatny, tutaj nie wypisuje niepotrzebnie antybiotyków a dokładnie najpierw bada czy są potrzebne i zazwyczaj stwierdza, że nie. Za to duży plus. Słucha, odpowiada na pytania, jest cierpliwy. Polecam osobom, które wiedzą więcej o swojej chorobie niż większość lekarzy, nie chcą płacić za wizyty, bo np mają pakiet LuxMedu a potrzebują skierowań i recept. Są jednak lepsi lekarze, do których niestety czeka się 2 razy dłużej.

Nie zgadzam się z opinią że w luxmedzie leczy inaczej! Jestem Jego pacjentką od 8 lat prowadził moją ciążę po latach oczekiwań. Chodziłam i do luxmedu i prywatnie jak się udało. Teraz potwierdził moją drugą ciążę i sam zaproponował żebym spróbowała na NFZ ze względu na to że nie mam już wykupionego abonamentu do luxmedu i wszystkie badnia będą platne. Godny polecenia

Jestem na NIE.Do tego lekarza przyszłam z problemem:poroniłam,mam nieregularne miesiączki..jak się leczyć żeby zajść w kolejną ciązę?Dostałam skierowanie na ogólne badania hormonalne i na tej podstawie dostałam diagnozę "jest Pani niepłodna.Jeśli ma Pani siostrę warto pomyśleć o jej komórce jajowej".Byłam w szoku, nie życzę najgorszemu wrogowi takiego lekarza.

Dr Nieżurawski jest moim ginekologiem od 6 lat. Jest bardzo dokładny, rzeczowy i przy tym delikatny. Miałam problemy z zajsciem w ciąze, ze wzgledu na zaburzenia hormonalne. Dzieki odpowiedniej kuracji jesteśmy z mężem rodzicami 3,5-letniego, cudownego chłopczyka.

Lekarz podchodzi do pacjentek w sposób bardzo indywidualny i widać, że się przejmuje. Jest bardzo delikatny i postępuje z wyczuciem. Jeśli potrzebne jest leczenie, leki dobiera bardzo rozważnie i bez pośpiechu. Wzbudza zaufanie. P O L E C A M !!!

Przy pierwszym spotkaniu robi wrażenie nieśmiałego i skrępowanego,przy dalszym poznaniu jest miłym i wrażliwym człowiekiem,nie tylko lekarzem.Profesjonalista!

niestety ja nie moge polecic tego lekaza, przynajmniej jako leczacego w luxmedzie; być moze zupełnie inaczej zajmuje sie pacjentkami,ktore leczy prywatnie za kase; ja majac abonament w luxmedzie, bedac na kolejnej wizycie po kolejnym cyklu leczenia, na pytanie, czy mozna zastosowac inny sposob leczenia, zmiane leków, wykonanie dodatkowych badan, skoro dotychczasowe nie przynosi efektow - usłuszałam ze nie ponieaz jestem leczona jako pacjentka abonamentowa!!! czyli jesli zaplace za prywatna wizyte to sposob leczenia bedzie inny.

Bardzo polecam tego lekarza. Chodzę do niego już ok. 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Zawsze uprzejmy, odpowie na każde pytania i nie stresuje pacjentki na zapas. Zawsze uspokoi, wizyta przebiega w miłej a przede wszystkim spokojnej atmosferze. Szczerze polecam