Jacek Nieżurawski

Krótko mówiąc lekarz z powołania... Poświeca duzo czasu każdej pacjentce. Odopwie na wszystkie pytania. Polecam takiego lekarza

Lekarz zawsze poświęca mi dużo czasu, dokładnie wyjaśnia, jakie leczenie zastosuje i dlaczego. Zawsze najpierw przepisuje łagodne leki, a dopiero jak nie zadziałają, decyduje się na silniejsze (czyli bardziej inwazyjne i szkodliwe). Przepisuje sporo badań, a przecież - zwłaszcza dla ciężarnych - to bardzo ważne. Zaletą jest to, że lekarz – oprócz tego, że jest ginekologiem - jednocześnie jest endokrynologiem. Bardzo dobrze ustawił mi hormony i czuję się o niebo lepiej niż wcześniej. Poza tym jest bardzo miły i zawsze uspokaja, żeby się nie martwić na zapas, nawet jeśli sytuacja ...

Poza tym jest bardzo miły i zawsze uspokaja, żeby się nie martwić na zapas, nawet jeśli sytuacja jest ciężka. Zawsze odpowiada też na pytania i wszystko dokładnie wyjaśnia.
Wadą jest, że niezbyt dobrze zna się na sprawach urologicznych, które często wiążą się też z ginekologicznymi, i niestety nie pracuje w żadnym państwowym szpitalu na oddziale ginekologicznym, więc ostatni miesiąc czy dwa ciąży trzeba chodzić do innego lekarza.
Ogólnie jednak bardzo go polecam, bo jest po prostu świetny.