Pan Doktor Opinc to cudowny czlowiek , zawsze pomocny i dyspozycyjny . Bardzo mi pomogl i bede go polecac kazdej kobiecie . Swietny lekarz.

Swietny lekarz.

Bardzo nie polecam lekarza Pana Doktora Pawła Opinc, lekarz niemiły, z lekceważącym podejściem odnoszący się do pacjenta

Super lekarz.Godny polecenia, jest do dyspozycji pacjentek,nawet jak nie ma dyżuru. Potrafi przyjechać z działki ,żeby zająć się pacjentką. Moja ocena 5+.

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Oddział Pana Doktora Jacka Opinca w szpitalu MSWiA. Po wykryciu u mnie guza jajnika, który później okazał się torbielą i bardzo wysokim markerem CA-125, Pan Doktor błyskawicznie przyjął mnie na Oddział i zlecił wykonanie zabiegu. Byłam przerażona i myślałam, że niedługo umrę z powodu złośliwego nowotworu jajnika - tak to wszystko początkowo wyglądało. Pan Doktor skutecznie uspokoił mnie i moich najbliższych, tłumacząc, że leczy się pacjenta, a nie wyniki. Dzięki Niemu do dnia otrzymania wyników szczegółowych badań (5 dni), przestaliśmy umierać z niepokoju. Pan Doktor, choć powściągliwy w okazywaniu emocji - w moim odczuciu cecha niezbędna u lekarza - potrafił przekazać mi informacje w taki sposób, że nie panikowałam, a zdawałam sobie sprawę z powagi sytuacji i zagrożenia. Jego zapewne tylko powierzchowny chłód i dystans wbrew pozorom bardzo mi pomógł. Na ogromną pochwałę zasługuje również kierowany przez Niego Oddział Ginekologiczny w szpitalu MSWiA, na którym Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.

Dyletant i cham i palca w dupe lubi wkładać.

Dyletant i cham i palca w dupe lubi wkładać.

badanie ginekologiczne wykonane przez w/w pana doktora będę wspominać z dużym niesmakiem i na pewno zapamiętam jako najgorsze ze wszystkich, które miałam do tej pory (urodziłam dwoje dzieci i miałam okazję być badaną przez kilku różnych lekarzy, więc mam porównanie). Mam nadzieję, że już nigdy nie trafie na pana doktora i nikomu go nie polecam. Zero delikatności. Chamskie badanie. Panie doktorze kobieta to nie manekin.

Dziwię się niektórym opiniom. Dr Opinc, który prowadził moją ciążę jest PRZEMIŁYM i UPRZEJMYM człowiekiem. Bardzo kompetentnym. Miałam zagrożona ciążę, ale wszystko poszlo ok i teraz cieszę się zdrowym ślicznym chłopczykiem. Po prostu trzeba stosować się do zaleceń lekarza. Myślę że z powodu natłoku spraw Pan Doktor nie o wszystkim powie na czas, ale zawsze można zadzwonic i uzyskać poradę. W nagłych przypadkach zawsze przyjmie, nie ważne o ktorej to jest porze i gdzie on sie znajduje. Dla pacjentek zawsze ma czas. Jedyny minus to koszmarne kolejki w gabinecie i w szpitalu, ale za drugiej strony świadczy to o jego kompetencjach i fachowości. POLECAM

Szczerze bardzo polecam. Jest prawdziwym profesjonalistą i dobrym człowiekiem. Trzy tygodnie temu urodziłam drugą zdrową córeczkę. Moje obie ciąże i porody prowadził dr.Jacek Opinc. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez innego lekarza. Przez całą ciążę i poród czułam się bezpiecznie za co najbardziej Panu Doktorowi DZIĘKUJE. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

bardzo dobry specjalista fachowiec oby wiecej takich

bardzo dobry specjalista fachowiec oby wiecej takich

Moim zdaniem jest świetnym lekarzem. Można na nim polegać o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli ma się problem zdrowotny, to potrafi przyjąć w ciągu godziny w miejscu w którym aktualnie przyjmuje (bez różnicy czy w gabinecie, czy na dyżurze w szpitalu). Leczę się już u doktora od 12lat. Wiele razy przyjął mnie nie żądając zapłaty za wizytę.