3,4
3,2
3,5

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Oddział Pana Doktora Jacka Opinca w szpitalu MSWiA. Po wykryciu u mnie guza jajnika, który później okazał się torbielą i bardzo wysokim markerem CA-125, Pan Doktor błyskawicznie przyjął mnie na Oddział i zlecił wykonanie zabiegu. Byłam przerażona i myślałam, że niedługo umrę z powodu złośliwego nowotworu jajnika - tak to wszystko początkowo wyglądało. Pan Doktor skutecznie uspokoił mnie i moich najbliższych, tłumacząc, że leczy się pacjenta, a nie wyniki. Dzięki Niemu do dnia otrzymania wyników szczegółowych badań (5 dni), przestaliśmy umierać z niepokoju. Pan Doktor, choć powściągliwy w okazywaniu emocji - w moim odczuciu cecha niezbędna u lekarza - potrafił przekazać mi informacje w taki sposób, że nie panikowałam, a zdawałam sobie sprawę z powagi sytuacji i zagrożenia. Jego zapewne tylko powierzchowny chłód i dystans wbrew pozorom bardzo mi pomógł. Na ogromną pochwałę zasługuje również kierowany przez Niego Oddział Ginekologiczny w szpitalu MSWiA, na którym Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.

Dziwię się niektórym opiniom. Dr Opinc, który prowadził moją ciążę jest PRZEMIŁYM i UPRZEJMYM człowiekiem. Bardzo kompetentnym. Miałam zagrożona ciążę, ale wszystko poszlo ok i teraz cieszę się zdrowym ślicznym chłopczykiem. Po prostu trzeba stosować się do zaleceń lekarza. Myślę że z powodu natłoku spraw Pan Doktor nie o wszystkim powie na czas, ale zawsze można zadzwonic i uzyskać poradę. W nagłych przypadkach zawsze przyjmie, nie ważne o ktorej to jest porze i gdzie on sie znajduje. Dla pacjentek zawsze ma czas. Jedyny minus to koszmarne kolejki w gabinecie i w szpitalu, ale za drugiej strony świadczy to o jego kompetencjach i fachowości. POLECAM

Doktor Opinc to lekarz, do którego nie idzie się na kawkę i ciasteczka. Sprawia wrażenie zimnego, opryskliwego i chamskiego (tak jak tu czytamy), ale powierzyłam się jego opiece przy dwóch ciążach i uważam go w 100% za bardzo kompetentnego lekarza (z czego jedna była zagrożona). Zawsze gdy coś się działo mogłam do niego zadzwonić i uzyskać poradę a przede wszystkim pomoc. Gdy moje wątpliwości czy obawy wymagały wizyty nawet godzinnej nie było problemu by wszystko rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył a nawet trzeźwo opieprzył. Więc jeśli szukacie fachowej opieki, to jak najbardziej polecam ale na pewno rozczulać się nad nikim nie będzie.

Moim zdaniem jest świetnym lekarzem. Można na nim polegać o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli ma się problem zdrowotny, to potrafi przyjąć w ciągu godziny w miejscu w którym aktualnie przyjmuje (bez różnicy czy w gabinecie, czy na dyżurze w szpitalu). Leczę się już u doktora od 12lat. Wiele razy przyjął mnie nie żądając zapłaty za wizytę.

Szczerze bardzo polecam. Jest prawdziwym profesjonalistą i dobrym człowiekiem. Trzy tygodnie temu urodziłam drugą zdrową córeczkę. Moje obie ciąże i porody prowadził dr.Jacek Opinc. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez innego lekarza. Przez całą ciążę i poród czułam się bezpiecznie za co najbardziej Panu Doktorowi DZIĘKUJE. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

badanie ginekologiczne wykonane przez w/w pana doktora będę wspominać z dużym niesmakiem i na pewno zapamiętam jako najgorsze ze wszystkich, które miałam do tej pory (urodziłam dwoje dzieci i miałam okazję być badaną przez kilku różnych lekarzy, więc mam porównanie). Mam nadzieję, że już nigdy nie trafie na pana doktora i nikomu go nie polecam. Zero delikatności. Chamskie badanie. Panie doktorze kobieta to nie manekin.

Pan dr Opinc pomógł mi w najtrudniejszej chwili mojego życia. Jest słowny, konkretny i zna się na rzeczy. Nie potrzebuje lekarza do klepania po pleckach, potrzebuję lekarza, który chce rozwiązać mój problem. A on taki jest: szuka rozwiązań i omawia je ze mną. Ale to ja mam prawo dezyzji. Pozdrawiam.

bardzo dobry specjalista fachowiec oby wiecej takich

bardzo dobry specjalista fachowiec oby wiecej takich

W mojej ocenie: cham, prostak, burak nie próbujący nawet symulować, że ma kompetencje do pełnienia tego zawodu. Aktor z podrzędnego teatru umiał by lepiej "zagrać" rolę lekarza ginekologa, niż ten Pan wykonujący taki zawód. Nie poważny, pacjentki ma za zło konieczne. Nie jest godny wykonywania tej służby jaką jest bycie lekarzem. Nawet z lecznicy dla zwierzą bym go zwolnił. Jest chamski, ordynarny ma się za wielkiego fachowca. Po pierwszych 2-3 wizytach zrezygnowaliśmy. Kobieta w ciąży oczekuje opieki lekarskiej a nie "wymacania" przez gbura i robienia łaski.

Niepolecam !!! po wyjsciu z gabinetu i powrocie do domu musialam zadzwonic po pogotowie gdyz pan doktor tak mnie przestraszyl ze jest tak zle z ciaza co bylo nieprawda !!! w efekcie musialam zazyc silne leki na uspokojenie ktore nie wplynely na dziecko pozytywnie