Doktor Opinc to lekarz, do którego nie idzie się na kawkę i ciasteczka. Sprawia wrażenie zimnego, opryskliwego i chamskiego (tak jak tu czytamy), ale powierzyłam się jego opiece przy dwóch ciążach i uważam go w 100% za bardzo kompetentnego lekarza (z czego jedna była zagrożona). Zawsze gdy coś się działo mogłam do niego zadzwonić i uzyskać poradę a przede wszystkim pomoc. Gdy moje wątpliwości czy obawy wymagały wizyty nawet godzinnej nie było problemu by wszystko rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył a nawet trzeźwo opieprzył. Więc jeśli szukacie fachowej opieki, to jak najbardziej polecam ale na pewno rozczulać się nad nikim nie będzie.

Niepolecam !!! po wyjsciu z gabinetu i powrocie do domu musialam zadzwonic po pogotowie gdyz pan doktor tak mnie przestraszyl ze jest tak zle z ciaza co bylo nieprawda !!! w efekcie musialam zazyc silne leki na uspokojenie ktore nie wplynely na dziecko pozytywnie

Jest bardzo chamski arogancki nie miły dla pacietek

Jest bardzo chamski arogancki nie miły dla pacietek

Pan dr Opinc pomógł mi w najtrudniejszej chwili mojego życia. Jest słowny, konkretny i zna się na rzeczy. Nie potrzebuje lekarza do klepania po pleckach, potrzebuję lekarza, który chce rozwiązać mój problem. A on taki jest: szuka rozwiązań i omawia je ze mną. Ale to ja mam prawo dezyzji. Pozdrawiam.

W mojej ocenie: cham, prostak, burak nie próbujący nawet symulować, że ma kompetencje do pełnienia tego zawodu. Aktor z podrzędnego teatru umiał by lepiej "zagrać" rolę lekarza ginekologa, niż ten Pan wykonujący taki zawód. Nie poważny, pacjentki ma za zło konieczne. Nie jest godny wykonywania tej służby jaką jest bycie lekarzem. Nawet z lecznicy dla zwierzą bym go zwolnił. Jest chamski, ordynarny ma się za wielkiego fachowca. Po pierwszych 2-3 wizytach zrezygnowaliśmy. Kobieta w ciąży oczekuje opieki lekarskiej a nie "wymacania" przez gbura i robienia łaski.