dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

szybko reaguje na problemy pacjenta - mimo braku czasu nie odmawia pomocy terminowy, miły, kompetentny

PAN JACEK PSZENICZNY JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM KOMPETENTNYM GODNYM ZAUFANIA UPRZEJMYM SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIA I POLECAM GO WSZYSTKIM ZNAJOMYM.PACJENTKA.

Świetny lekarz!!! Jeżeli jakiś laik pisze, że ten doktor nie zna się na badaniach to po prostu jest złośliwym i kolokwialnie mówiąc prostym człowiekiem. Nie polecam słuchania takich nędznych opinii.

LEKARZ JUŻ PO PIERWSZEJ WIZYCIE OKAZAŁ SIĘ BYĆ UPRZEJMY I MYŚLĘ ŻE JEST TO DOBRY SPECJALISTA, GODNY POLECENI ;)

Zabieg został przeprowadzony pomyślnie więc nie mam zastrzeżeń

Zabieg został przeprowadzony pomyślnie więc nie mam zastrzeżeń

Lekarz, z którym pacjent i rodzina nie boi się rozmawiać. Niezwykle uprzejmy, kompetentny, dba o pacejenta po operacji. Będę ja i moja rodzina wszystkim polecać Pana dr.n.med.Jacka Posłusznego

Lekarz miły i kompetentny. Leczyłam się publicznie i akurat natrafiłam na tego lekarza. Po badaniu (dodam że nie wymagałam natychmiastowej hospitalizacji) bardzo szybko ustalił termin przyjęcia do szpitala i termin zabiegu.Zabieg wykonał profesionalnie a reszta to już zależy odemnie...