dr n. med. Jacek Schab

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wspaniały lekarz, dobry diagnosta i operator. Kompetentny , małomówny ale mądry. Godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr.Schaba. Dziękuje mu za jego wiedzę i trafne zdiagnozowanie mnie oraz przeprowadzoną operację. Dzięki za wszystko dobre, co dla mnie zrobił.

Najlepszy lekarz na śląsku,pomógł mi w leczeniu, wysłuchał, był bardzo miły, dojeżdżam do Niego z innego miasta. Nawet jeśli byłby niemiły...to chodzimy do dobrego specialisty? czy do kolegi na kawę?.Lekarz ma być lekarzem i ma leczyć...polecam dziewczyny....:-)

można go określić słowami: krótko, zwięźle i na temat; jeśli ktoś potrzebuje "pogadanek", to polecam wizytę u psychologa;) moim zdaniem, pełen profesjonalizm - z pewnością lekarz godny polecenia.

można go określić słowami: krótko, zwięźle i na temat;
jeśli ktoś potrzebuje "pogadanek", to polecam wizytę u psychologa;)
moim zdaniem, pełen profesjonalizm - z pewnością lekarz godny polecenia.

Nie rozumiem drogie Panie czego wy oczekujecie od lekarza ginekologa. On ma was zbadać a nie was pieścić od tego są wasi partnerzy a nie lekarz. Ja jestem bardzo zadowolona z tego lekarza:))

Pan doktor prowadzi moją ciążę i poleciłabym go każdej kobiecie. Dokładny, profesjonalny, konkretny i uprzejmy. Czasem trzeba z niego "wyciągać" wiadomości, ale zapytany zawsze odpowiada i rośjaśnia problem.

Pna dr Schab jest chyba najbardziej uprzejmym lekarzem jakiego spotkałam, byłam u niego wprawdzie dop. 2 razy i jestem po prostu zachwycona. Nie wiem skąd takie złe opinie... Poszłam do niego najpierw tylko po tabletki, przeczytałam wprawdzie na necie, że to jakiś stary gbur, ale stwierdziłam, że blisko i to tylko recepta więc co mi szkodzi. Dr zalecił mi badania, zrobił usg cytologię itd, porozmawiał, poradził ... moim zdaniem rewelacja. Dziwię się trochę tym złym opiniom...

Korzystam z konsultacji dr Schaba w Medyku w ramach pakietu medycznego z pracy. Wcześniej wybierałam lekarki, gdyż czułam się bardziej komfortowo, ale zdecydowałam się prowadzić ciążę u tego dr, gdyż słyszałam o nim dobre opinie i chcę rodzić w Sosnowcu. Lekarz raczej wycofany - nie żartuje, nie zagaduje itp. - ale tego właśnie unikałam - takich "maślanych oczek". Jest konkretny, profesjonalny, dokładny. Badanie nie bolało, zrobił usg. Jako jedyny wyczuł mięśniaka macicy już przy badaniu ginekologicznym, choć wcześniej w ciągu miesiąca byłam u 2 lekarek ginekologów i miałam robione usg - żadna nic nie zauważyła. Polecam osobom, które szukają dobrego lekarza, a nie zależy im na "słodkim" podejściu.

Drogie panie! Nie polecam. Miałam do czynienia z tym panem prawie 8 lat temu, kiedy rodziłam w dwójce w Sosnowcu. Tak mnie zbadał, że pamiętam do dziś. Antypatyczny, gburowaty i niemiły.

Nie interesuje sie pacjentem. Położne muszą za nim wydzwaniać żeby się raczył pokazać na oddziale. Najchetniej bez obejrzenia pacjentki podejmuje decyzje w rozmowie telefonicznej z położnymi. Masakra zdecydowanie nie polecam.

Gdyby to była moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa to już bym nigdy do żadnego nie poszła...Badanie trwało 5 sekund i BOLAŁO! Czułam się jak mięso, a nie jak człowiek.Po badaniu nic nie powiedział (przyszłam z pytaniem czy jestem w ciąży).Nieprzyjemna atmosfera, po wyjściu chciało mi się płakać. Nie polecam :((