lekarz Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Doskonały lekarz. Delikatny, cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentki. Był przy moim porodzie i wspominam go znakomicie. POLECAM!!!

Bardzo miły a w szczególności bardzo delikatny lekarz.Badanie to czysta przyjemnośc ,nie czuc żadnego bólu i dyskomfortu.Polecam

Jako pacjentka dr Skórczewskiego mam przeświadczenie, że zdrowie moje oraz nienarodzonego dziecka są pod doskonałą, fachową opieką.Darzę dr Skórczewskiego zaufaniem, serdecznie polecam!

Najlepszy lekarz, godny polecenia innym, nikomu innemu nie powierzyłabym zdrowia swojego i dziecka do prowadzenia ciąży. Prowadzi moją trzecią ciążę a to o czymś świadczy - jest profesjonalistą szkoda tylko że mało mamy takich lekarzy z powołania.

Najlepszy, najwspanialszy, przemiły lekarz! Wysokiej klasy specjalista, niezwykle uprzejmy i kompetentny! Prowadził moja ciąże od 5 tygodnia do dnia porodu i każda wizyta u Pana doktora była dla mnie przyjemnościa. Mam 35 lat i była to moja trzecia ciąża. Ale z tak wspaniałym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy mimo ze byłam u wielu ginekologów w ciągu swojego życia!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Byłam w zagrożonej ciąży od 4 tygodnia. pomagali mi specjaliści z Warszawy. Jedynym lekarzem, który naprawdę mi pomógł i doprowadził ciążę do szczęśliwego rozwiązania jest TEN właśnie lekarz. Córeczka narodziła się czasie i zdrowa. Polecam każdemu. Delikatny, konkretny i zna się na rzeczy. Prawdziwy lekarz. Polecam, polecam, polecam. Takich lekarzy potrzeba Nam więcej

Super lekarz!!! trochę milczek, ale można się przyzwyczaić :)

Super lekarz!!! trochę milczek, ale można się przyzwyczaić :)

Wspaniały lekarz, a przedewszystkim wspaniały człowiek!!!Ma ogromna wiedzę którą przekazuje pacjentkom. Jest delikatny i bardzo skromny.

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

Wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki wykrytej przez niego w badaniach prenatalnych wodonercza, mam wspaniałych dwóch synów.