lekarz Jacek Szczepański

2,4
2,6
2,2
2,2

Powiem tak : ginekolog nie musi być dla mnie miły.To nie konkurs na najmilszego i najprzystojniejszego specjalistę w Galaktyce.Ma być kompetentny. Ten lekarz jest kompetentny , dokładny i z diagnozami trafnymi nie bardziej niż ci co biorą 200 PLN za pięć min rozmowy.Zostanie moim lekarzem dopóki taki specjalista będzie mi potrzebny.

Do mojej poprzedniej opinii dodam jeszcze, że dziś byłam na wizycie u zaufanego ginekologa, który przeprowadzał swego czasu ważną operację na osobie mi bliskiej. Doktor nadżerkę potwierdził, ale powiedział, że krioterapia nie jest konieczna, gdyż szyjka macicy jest bardzo mała i dlatego sama nadżerka nie występuje na dużym obszarze. Od razu na miejscu zastosował Solcogyn, uczulił, że zabieg powinien być powtórzony po około tygodniu, a jeszcze następny za dwa tygodnie. Tak więc - odradzam doktora Szczepańskiego nie tylko z uwagi na jego podejście do pacjentki, ale także brak kompetencji. Wystawiam ...

Wystawiam tym razem ocenę neutralną, by sztucznie nie zaniżać dotychczasowej swoją drugą już opinią.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA. Potwierdzam moje ostatnie przedmówczynie - ten lekarz to jakiś żart, a za pozytywne opinie musiał chyba komuś zapłacić... Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim potraktowaniem w gabinecie ginekologicznym. Mimo dość młodego (ale nie ZBYT młodego, który miałby chyba usprawiedliwić potraktowanie mnie z góry, tak jak to uczynił szanowny pan doktor) wieku u paru specjalistów już gościłam i każdy, czy to pan czy pani, przyjmujący prywatnie czy na NFZ, odnosił się do mnie sympatycznie i potrafił sprawić, że podczas wizyty czułam się komfortowo. Podczas wizyty u ...

Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim potraktowaniem w gabinecie ginekologicznym. Mimo dość młodego (ale nie ZBYT młodego, który miałby chyba usprawiedliwić potraktowanie mnie z góry, tak jak to uczynił szanowny pan doktor) wieku u paru specjalistów już gościłam i każdy, czy to pan czy pani, przyjmujący prywatnie czy na NFZ, odnosił się do mnie sympatycznie i potrafił sprawić, że podczas wizyty czułam się komfortowo. Podczas wizyty u dr Szczepańskiego było inaczej.
Umówiłam się na wizytę u tego specjalisty, gdyż nie mogłam "dobić się" na wizytę do Pani dr, u której miałam dotychczas prowadzone leczenie. Jak wiele kobiet walczę z nadżerką i już jakiś czas temu miałam przeprowadzony zabieg z użyciem Solcogynu. W momencie gdy powiedziałam dr Sz. iż mam ten lek przy sobie i chciałabym kontynuować leczenie, pan dr mnie dosłownie wyśmiał. Powiedział, że "on w ten lek nie wierzy" i kazał przygotować się do badania. Dobrze, rozumiem, każdy ma swoje metody.
Badanie trwało chwilę, było nieprzyjemne i zostało skwitowane słowami "hehe, no tak, Solcogyn tu nie pomoże, proszę się ubrać".
Już ubrana usłyszałam dalszy ciąg: że to już tylko na krioterapię, że on i jego koledzy od lat Solcogynu nie stosują, że to jest bujda. Na moje zaoponowanie, że rok temu po zabiegu zauważyłam lekką poprawę usłyszałam: "no ale co? przeszło?"
Potwierdziłam, że nie, bo byłam zmuszona zaniechać leczenie, na co usłyszałam, że "Solcogyn to nikomu nie pomógł".
Krioterapia. 200 zł. Na moją dość zdziwioną minę - trudno się nie dziwić, gdy po roku prowadzenia dolegliwości u jednego specjalisty, u drugiego słyszy się, że dotychczasowe metody nie dadzą skutku i "są bujdą" - doktor zareagował słowami "No, ale widzę, że pani mi nie wierzy". Zamiast uargumentować i wytłumaczyć jakoś to co zalecał, miał pretensje do mnie, że miałam pewne obiekcje i byłam zdziwiona. Chyba mam do tego pełne prawo, chodzi tu o moje ciało?!
Zaniechałam tematu i przeszłam do kwestii antykoncepcji. Lekarz stwierdził uczulenie na klej z plastrów i przepisał nowe tabletki. Ok, ale w momencie gdy zapytałam jaka jest cena owych tabletek, gdyż jestem studentką i to dla mnie dość istotne, usłyszałam "Paani... nie wiem, no czas goni". Boże jedyny, nie wiedziałam wręcz co powiedzieć. Poprosiłam o powtórzenie nazwy i sprawdziłam sobie sama na komórce.
Kiedy zapytałam co jest w tych tabletkach takiego "specjalnego" i dlaczego są "inne niż reszta obecnych na rynku" doktor odpowiedział krótko: bo mają inny skład.
Kiedy dopytałam na czym ta "inność" polega doktor powiedział "no będziemy się rozwodzić nad składem?"
MASAKRA. Dobrze, że nie była to moja pierwsza wizyta u gin. W OGÓLE, bo chyba stroniłabym od tych specjalistów dobrych parę lat. UNIKAĆ!!

To nie jest lekarz, to jakiś prostak i oblech. To była moja pierwsza wizyta, a on nic nie mówił, nic nie tłumaczył. Jak wlożył mi palce to strasznie bolało. Szkoda gadać więcej tam nie pójde.

Lekarz bardzo niemiły, powiedziałabym prostak. Odnosi się gburowato do pacjentek. Więcej tam nie pójde

Według mnie Pan Doktor jest gburem i chamem. Wyśmiał mnie i mój problem wyjątkowo bolesnych miesiączek karząc kupić nospe. Nie docierały do niego żadne argumenty, że ten lek mi nic nie pomaga. Ostatecznie stwierdził, że moje miesiączki to mój problem. Lekarz niemiły, bardzo nie polecam.

Lekarz bardzo kompetentny i budzący zaufanie. Prowadzi mnie praktycznie od początku oraz prowadził mi ciąże.Zlecał wszystkie badania czasem nawet robił powtórki, tak dla pewności.Poleciłam go nawet koleżanką.Szkoda że nie ma go w miejscowym szpitalu. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

ludzie nie przesadzajcie, byłam u p.Szczepańskiego dzisiaj i jest bardzo miłym człowiekiem , był delikatny. Widać że facet lubi konkretne sprawy wiec od razu trzeba mówić o co chodzi.

Nie wiem jak ktoś może napisać, że to jest bardzo sympatyczny lekarz... Albo opinie sa fałszywe, albo stosunki były nie takie jak należy... Z własnego doświadczenia: lekarz ten bardzo dobrze przeprowadził zabieg wypalania nadżerki, tu muszę przyznać że wykonał zabieg tak, że nie było nawet blizny po wypalaniu. Pełen profesjonalizm w tym temacie. Ale na tym koniec. Lekarz ten prowadził pierwszą moją ciążę, Chodziłam do niego, bo nie było specjalnie wyboru. Lekarz bardzo niemiły, wręcz gburowaty, niestety z niezwykle prostackimi odzywkami do pacjętki, rzekłabym że dosłownie jest "obleśny" ;/ Naciągacz, za wypalenie nadżerki wziął 50 zł (wówczas) w przychodni, jak się później okazało, nie prowadził tam praktyki prywatnej, by móc pobierać za leczenie opłaty... Jedyny plus to jakość wykonanego zabiegu, reszta poniżej krytyki. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy dużo większy wybór niż kiedyś. Ja nie poleciłabym dr Szczepańskiego dziś nikomu!

Nie polecam ! Byłam u p.Szczepańskiego na mojej pierwszej w życiu wizycie ginekologicznej. Lekarz przeprowadził "wywiad"- gburowatym głosem zapytal się po co do niego przyszlam. Odpowiedziałam,że to moja pierwsza wizyta wogóle i że chciałam się tylko przebadać,czy wszystko jest ok. Uzupełniając dane w karcie zapytał się "czy stosunek był?" głośno i wyraźnie odpowiedziałam,że "nie,jeszcze nie współżyłam, jestem dziewicą". Spojrzał sie na mnie jak na kretynkę -.- i powiedział,żebym się rozebrała i usiadła na fotelu. Widziałam,że z woreczka wyciągnął takie duże,przezroczyste coś- wziernik. Ledwo mi go emm włożył,poczułam okropny ból,zaczęły mi spływać łzy i poinformowałam lekarza o tym krzycząc,że bardzo boli; z łaski swojej wyjął ów przyrząd komentując "przecież to jest małe"... po moich usilnych prośbach poszukał w kantorku jeszcze mniejszego i z tekstem "no to już jest super-małe".. bolało dalej. badanie palcem też. Dr Szczepański stwierdził,że "pani się za bardzo zestresowała,stałem od pani metr a panią juz bolało" i "przy stosunku tez tak bolało?" nosz KUR** głuchy czy jak?! mówiłam przecież ŻE JESTEM DZIEWICĄ. Po tej strasznej wizycie w domu okazało się,że mam krew na majtkach... musiałam pojechac na obdukcję. Na szczęście okazało się,że błona nie jest uszkodzona.. ale lekarz robiący mi obdukcję stwierdził,że dr. Szczepański mógł mi zrobić krzywde przez takie badanie. nigdy więcej nie pójdę do dr.Szczepańskiego.