lekarz Jacek Szczepański

2,4
2,6
2,2
2,2

Nie mam zaufania co do dr Szczepanskiego. Bylam u niego wczoraj zapytac sie czy mnie przyjmie powiedzial ze nie ze ciaza to nie choroba i ze musze sie zapisac tak jak wszyscy.Poprzednim razem jak bylam w ciazy to nic mi nie powiedzial na jej temat nawet nie powiedzial tego ze ciaze mam zagrozona tego akurat dowiedzialam sie w szpitalu gdzie niestety bylo juz za pozno i poronilam. Nie polecilabym dr Szczepanskieko zadnej przyjaciolce i zadnej innej kobiecie. Kobiety chodza do niego bo nigdzie indziej nie ma miejsca.Czlowiek placi wszystkie skladki a nawet nie moze zostac skierowany do jakiegos dobrego i porzadnego ginekologa bo wszedzie kolejki sa takie gigantyczne ze kazdy szuka jak najprostszego wyjscia z sytuacji i zapisuje sie do dr Szczepanskiego bo to npraktycznie jedyny wolny ginekoleg do ktorego tak latwo sie dostac

Żeby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi jak on:) polecam dr Szczepańskiego

Żeby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi jak on:) polecam dr Szczepańskiego

Wizyta szybka i konkretna. Lekarz mało mówił, ale zadając mu pytania odpowiadał na wszystkie bez problemu.

Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie mówi zbyt dużo, ale bardzo profesjonalnie podchodzi do badania. Z pewnością i bez wahania moge polecić Doktora innym paniom. Ja osobiście byłam u Niego pierwszy raz i napewno nie ostatni. Pozdrawiam

Kompleksowo podszedł do schorzenia. Dokładnie i zrozumiale wszystko wyjaśnił. Miło, dyskretnie i sprawnie.

Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Odpowiada na pytanie. Nie panikuje i nie straszy, ale z rozsądkiem odpowiada pacjentowi na pytania.