1,7

Jestem jego pacjętką w ośrodku zdrowia w Nowej Wsi Wielkiej.Zdarza się iż pacjęci po zdiagnozowaniu przez lekarza umierają

Rewelacyjny lekarz!Poswięca należytą uwagę pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przebieg choroby,uprzejmy,wesoły,miły.Godny polecenia!

Rewelacyjny specjalista,przemiły człowiek,kompetentny,wyrozumiały i zawsze usmiechnięty.Wspaniały ortopeda , godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec. Leczę się u Pana doktora od paru lat i jestem bardzo zadowolony z jego porad. Polecam.

Miły i sympatyczny. Poświęca dużo czasu na rozmowę. Angażuje się w leczenie. Trudno się do niego dostać na wizytę.

Pan doktor nie przejawia zainteresowania pacjentem, leczy na odległość, wystawia diagnozy nie wstając zza biurka. Na pytanie pacjenta - mruczy coś pod nosem - nic nie tłumaczy. Jest arogancki, niesympatyczny. Podczas dwuletniego leczenia i rehabilitacji z każdą wizytą było gorzej a sposób leczenia się nie zmieniał. Wizyty nie trwała zwykle dłużej niż 3 do 5 minut. Nie polecam.

Odradzam leczenie u pana doktora. Niesympatyczny,nie wie jak pokierowac pacjenta. Zakończyłem leczenie u tego lekarza. Jeżeli można to nazwac leczeniem...