lekarz Jacek Ujma

Chirurg dziecięcy

Częstochowski chirurg-i wszystko jasne. Może przepuklinki,wycinanie znamienia. Tyle. Po diagnozę do lekarzy spoza Cz-wy.

Bardzo pozytywne wrażenia po wizycie u dr. Ujmy. Pan doktor życzliwie i z dużym spokojem traktuje pacjenta. Zabieg wykonał na SOR, kontynuował leczenie w poradni.

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Proszę ze swoimi dziećmi trzymać się od niego z daleka. Zdjął po 4 tyg gips synowi bez skierowania na rtg. Na własną rękę za posrednictwem przychodni rodzinnej pojechaliśmy wykonać zdjęcie rtg j okazało się że kosc jest dalej pęknięta. Teraz szukamy na własną rękę miejsca gdzie od nowa ktoś założy synowi gips lub unieruchomi nogę. Jeśli chodzi o kontakt słowny to takowego w ogóle nie ma. Mruczy pod nosem i nie odpowiada na zadawane pytania. Z daleka od takiego lekarza. Calkowity brak kontaktu lekarza z pacjentem czy jego rodzicami.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Nie zainteresowany pacjentem. Myslami w innym swiecie. Nie slucha o problemie pacjenta.

Jeśli ktoś z Państwa będzie miał przyjemność spotkać się z tym człowiekiem, to proszę uważać za cud, jeśli wycedzi on z siebie jakiekolwiek słowo. Byłem u niego raz i mam nadzieję, że ostatni. Nie potrafi wytłumaczyć postępów w leczeniu. Dziwi mnie wysoka średnia ocen tego lekarza. Cóż, może podczas mojej wizyty miał kłopoty z gardłem?

Bardzo polecam Pana Doktora. Sympatyczny i wyrozumiały, wszystko wytlumaczyl. Bardzo pozytywny czlowiek.

Mieliśmy nieprzyjemność spotkać tego pana w szpitalu na Parkitce. Zero empatii i zrozumienia, ani słowa wyjaśnienia w stosunku do rodzica pytającego o stan swojego dziecka. Brutalne wręcz podejście do małego pacjenta. Omijać szerokim łukiem. Być może szanowny pan doktor na wizytach prywatnych ma zupełnie inne oblicze, ale z funduszu to nawet zwierząt nie powinien leczyć.

Fantastyczny! Operował moją córkę. Jest kompetentnym, uprzejmym lekarzem, poświęca pacjentowi dużo czasu. Jego opanowanie i kompleksowe podejście do dzieci i rodziców powinno być wzorem dla reszty lekarzy!!! Lekarz godny zaufania.

Polecam p.Ujmę do bardzo miły i dobry specjalista.Niedawno operował przepuklinę córki .Jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza. Renata z Częstochowy

Renata z Częstochowy

Bardzo dobry specjalista, fachowiec, doskonale zajal sie naszym synkiem zarowno przed zabiegiem jak i po. Zawsze pod telefonem w razie potrzeby mozna dzwonic. Mily, lubiacy dzieciaki. Godny polecenia