lekarz Jacek Ujma

Chirurg dziecięcy

Fantastyczny! Operował moją córkę. Jest kompetentnym, uprzejmym lekarzem, poświęca pacjentowi dużo czasu. Jego opanowanie i kompleksowe podejście do dzieci i rodziców powinno być wzorem dla reszty lekarzy!!! Lekarz godny zaufania.

Polecam p.Ujmę do bardzo miły i dobry specjalista.Niedawno operował przepuklinę córki .Jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza. Renata z Częstochowy

Renata z Częstochowy

Bardzo miły, kompetentny Pan doktor. Synek miał problemy z siuraczkiem. Zabieg został przeprowadzony bardzo fachowo.Jestem zadowolona, bo póżniej podczas wizyt kontrolnych syn nie stresował się zupełnie i chętnie chodził do Pana doktora.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Pomógł mojemu dziecku i jestem w pełni zadowolona z bardzo dobrych wyników leczenia.

Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm, kultura osobista, uprzejmość i podejście do pacjenta - wszystko na najwyższym poziomie.

Bardzo miły, fachowy doktor. Operował przepuklinę u naszego dziecka. Wszystko przebiegło dobrze, bez żadnego problemu.

Miły i kompetentny.Lekarz godny polecenia jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi,że pomógł naszemu synkowi.

Bardzo dobry specjalista, fachowiec, doskonale zajal sie naszym synkiem zarowno przed zabiegiem jak i po. Zawsze pod telefonem w razie potrzeby mozna dzwonic. Mily, lubiacy dzieciaki. Godny polecenia

Jesteśmy już po operacji naszego Adasia. Jesteśmy z mężem zachwyceni podejściem Pana Doktora bo nie ukrywam że dla nas był to duży stres.

Jesteśmy już po operacji naszego Adasia.

Pan doktor operował naszego synka. Miły, kompetentny. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni.

Pan doktor operował naszego synka.
Miły, kompetentny. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni.