lekarz Jacek Ujma

Chirurg dziecięcy

Jestem bardzo zadowolona.Synek został wyleczony i możemy spokojnie jechać na urlop. Trochę długo musiałam czekać w przychodni w trakcie wizyt kontrolnych ale to moze dlatego że było sporo ludzi do pana doktora.

Źle rozpoznana choroba. Poprostu zła diagnoza

Źle rozpoznana choroba. Poprostu zła diagnoza

Jesteśmy zadowoleni, polecamy Pana Doktora. Znajomi też byli zadowoleni więc chyba moja opinia jest miarodajna.

Godny polecenia. Był miły i kompetentny tak w szpitalu jak i w przychodni.

Godny polecenia.
Był miły i kompetentny tak w szpitalu jak i w przychodni.

Jesteśmy już po operacji naszego Adasia. Jesteśmy z mężem zachwyceni podejściem Pana Doktora bo nie ukrywam że dla nas był to duży stres.

Jesteśmy już po operacji naszego Adasia.

Jestesmy świeżo po wizycie , drobna naprawa u naszego synka :-)Lekarz uprzejmy, kompetentny a co najważniejsze dziecko bardzo miło go przyjeło i mu zaufało. Został nam polecony przez znajomych. Warto tą opinię przekazać innym. Pozdrawiamy i polecamy :-)) Anna i Eryczek

Operował nam dziecko. Bardzo dobry lekarz, z miłym , uprzejmym podejściem do pacjanta.

Na dziecku się poznał i wyleczył. !!!!!!!!!!!!Jednak jednocześnie elegancko zajął się też matką dziecka. Kawał Sku.....a!!!!!!!

Super lekarz!Bardzo miły dla dzieci,uprzejmy.

Super lekarz!Bardzo miły dla dzieci,uprzejmy.

Nie wiem poprostu ten chirurg poprostu się nie poznał na moim kolanie bo mówił że mam zdrowe a okazało się inaczej i musiałem mieć operacje.