lekarz Jacek Ulfik

Dr.Jacek Ulfik nie jest tylko dobrym lekarzem jest również wspaniałym człowiekiem , zawsze pomocnym. Chodzę do niego na wizyty od ponad 19lat Zaczeło sie od pierwszej w zyciu tej stresujacej i jakze krepujacej. Dr Ulfik swoim podjsciem i profesjonalnoscia potrafi uspokoic pacjentke. Przeprowadził mnie przez dwie ciąze przy pierwszej był przy porodzie gdyz pracowal w szpitalu , mam dwóch zdrowych wspaniałych synów :) Polecił mi jaka antykoncepcje wybrac i jak do tej pory wszystko jest ok. Wszystkim polecam Dr.Jacka Ulfika ponieważ jest bardzo dobrym ginekologiem z dobrym podejsciem do pacjentki ...

Chodzę do niego na wizyty od ponad 19lat
Wszystkim polecam Dr.Jacka Ulfika ponieważ jest bardzo dobrym ginekologiem z dobrym podejsciem do pacjentki jest bardzo delikatny przy badaniu i przede wszystkim ...pełny profesjonalizm.
Teraz nie mieszkam juz w Polsce ale na wizyty i tak tylko do Dr.Ulfika chodze. Nie sa one czeste tak jak kiedys ale nie zamierzam zmieniac lekarza bo takiego drugiego to juz nie znajde :)
A te wszystkie negatywne komentarze...kochani wszyscy jestesmy ludzmi kazdy ma dni lepsze i gorsze wiec moze troche wiecej wyrozumiałosci prosze.

lekarz godny polecenia ! :) miły i dobrze tłumaczy jest bardzo dokładny po 1 wizycie u niego nie zamierzam chodzić nigdzie indziej z wielkim zaufaniem polecam serdecznie

Chodze do dr Ulfika 5 lat jak nie dłużej. Na poczatku bylam zadowolona z jego podejscia. potem sie zaczely problemy. bylam ostatnio u niego badal mnie nie powiedzial mi ze mam nadzerke cos z jajnikami i macica. O usg trzeba go prosic bo sam nie zrobi. mam problemy z zajsciem w ciaze. nie wykryl mi ciazy poronilam w zeszlym roku. nie polecam ten lekarz powinien isc juz na emeryture bo juz olewa swoja prace i swoje pacjentki stale.

Lekarz niestety dobrał złe tabletki antykoncepcyjne przez co mam powikłania i problemy z wątrobą. Nie polecam.

Pan doktor nie przykłada sie wogole , może i kiedys byl dobry w swym fachu ,teraz chyba przestało mu zalezec...

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Strzelce Opolskie"?

Andrzej Mazik

Strzelce Opolskie M.Prawego 9

Natalia Piontek-Walasek

Strzelce Opolskie
Gabinet ginekologiczny
Powstańców Śl.
47-180 Izbicko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica
pl. Żeromskiego 5 lok. 1
Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica