lekarz Jacek Ulfik

Lekarz jest kompetentny i według mnie bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.Jest bardzo miły dla pacjentek,taki prawdziwy przyjaciel kobiety.Nie mam problemu z rozmową z nim o moich problemach.Gorąco polecam tego lekarza.

Polecam bardzo tego lekarza.Chodzę do niego już 8 lat.Prowadzi moją ciążę i jest naprawdę super.

Polecam tego lekarza zdecydowanie.Pod każdym względem kompetentny. Koszt wizyty to tylko 30 zł.

Lekarz godny polecenia. Spokojny, miły, odpowiada na pytania. Dobrze prowadzi ciążę.

Polecam Pana Doktora.Jedyny ginekolog położnik, który potrafi słuchać pacjenta. Ciążę prowadzi po ludzku i nie przepisuje zbędnych leków i "witamin" od razu, tak jak robi to większość lekarzy. Ma zdrowe podejście do pacjentki jak i jej problemu. Polecam serdecznie!

Rewelacja!! Nie pójdę już nigdy do innego ginekologa. Bez stresu, delikatnie i mogę się wszystkiego dowiedzieć o schorzeniu. Nie mam problemu z zadawaniem pyt. i otrzymaniem odp. Zawsze bierze pod uwagę zdanie pacjentki (np. co do antykoncepcji).

Byłam u tego lekarza juz kilka razy i jestem zadowolona, poniewaz jest mily i sympatyczny, wizyta przebiega bez pospiechu, za kazdym razem dokonuje badania, jest delikatny.. jedyny minus to to, iz na jedna godzine jest zbyt wiele osob zapisanych..ale ogolnie POLECAM :)

Świetny lekarz! Polecam tego ginekologa, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i ogromną wiedzę.