dr Jacek Zeckei

Pediatra

Rewelacyjny Doktor, osoba z ogromnym powołaniem, które czuć od samego progu gabinetu. Na wizytę poświęca dużo czasu, bada dokładnie, jasno tłumaczy, stawia trafne diagnozy i co najważniejsze, jest to lekarz niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Indywidualne podejście oraz ogromne doświadczenie (praca w szpitalu na oddziale pediatrii) sprawiają że Doktor jest ceniony i uwielbiany przez swoich pacjentów. Szczerze polecam .

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Człowiek z ogromnym sercem do dzieci, ogromną dozą cierpliwości do rodziców. Niezwykle kompetentny i oddany swojej pracy. Cudownie trafić na takiego pediatrę.

Jeden z najlepszych pediatrów na Śląsku. My chodzimy z córkami do poradni do Pana Doktora od 8 lat. Diagnozy zawsze trafne. Badanie dziecka dokładne i szczegółowe. Doktor nie przepisuje nam listy leków, co jest dla nas bardzo ważne. Dzieci jeden raz w życiu miały przepisany antybiotyk, będąc pod opieką doktora Zeckeia! Mimo, że pacjentów u Pana Doktora zawsze jest bardzo dużo - nie tylko z Bytomia, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu - w poradni jak i na wizytach domowych. Nasze dzieci go uwielbiają. Pełne zaufanie!!! POLECAMY.

Jest super. Diagnozy i leczenie prawie bez użycia antybiotyków. Zapisuje dopiero wtedy gdy nie ma efektu leczenia a stan sie pogarsza...co nam sie prawie nie zdarza. Bo leczenie jest trafne. Zapisuje minimalną ilość lekarstw tylko na to co zdiagnozuje. A nie na wszystko wokół. Jest zadania ze w pierwszej fazie choroby bądź przy jej objawach organizm musi sam zwalczyć przyczynę musi nabrac odpornosci. Ja to popieram i dlatego jest naszym pediatrą

Lekarz godny zaufania. Nawet jeśli choroba dziecka przytrafia się nam z dala od domu, to konsultujemy. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora. I na to, że zajmuje się dzieckiem z troską. Nie jest to lekarz, który ma zawsze jedno rozwiązanie na każdą dolegliwość - antybiotyk. Jak Pan doktor daje antybiotyk, to jesteśmy przekonani, że wszelkie inne możliwości się wyczerpały albo w obecnym stanie, ich już nie ma po prostu. Szczerze polecam.

Pana doktora poznałam w szpitalu w Bytomiu. Niestety trafilam tam i z corka i z synem. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, a przy tym jest bardzo ciepła i serdeczną osobą. Potrafi uspokoić, wytłumaczyć, ma świetny kontakt nawet z najmniejszymi dzieciaczkami. Lekarz z powołania:)

Jest genialny! już sama jego delikatna uroda i ton głosu powodują, że dziecko wchodzi do gabinetu z uśmiechem. A gdy odzywa się - z humorem, uśmiechem... mój syn parskał śmiechem :) a zazwyczaj nie chce nawet spojrzeć na lekarkę... chętnie otworzył buzię, opowiedział lekarzowi, gdzie go boli. Lekarz zwraca się do dzieci, używając zdrobnień... pyta o pogodę, przedszkole... byle uwagą dziecka naprowadzić na wesoły tor. Nie przypisuje antybiotyków "na wszelki wypadek", jeśli nie ma gorączki i zmian oskrzelowych. Wspiera na wstępie odporność dziecka! Dość nietypowe w porównaniu do innych pediatrów, i chwała mu za to! Już spisałam jego godziny pracy :)

Bardzo polecam Pana dr.Zeckeia jest bardzo dokladny jezeli chodzi o badanie , poswieca tyle czasu ile trzeba dla malego dziecka i nie tylko dla malego . Jest bardzo dokładny wszystko wyjasni i stara sie leczyc bez kuracji antybiotykowej.

Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci. Dokładny, rzeczowy i uprzejmy. Nie traktuje pacjentów szablonowo, do dziecka podchodzi jak do człowieka.

Lekarz z powołania, w 100% godny polecenia. Pomocny, profesjonalny, zaangażowany oraz wnikliwy. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dobrze tłumaczy i od razu widać, że nie traktuje swoich małych pacjentów szablonowo. Dotąd nigdy nas nie zawiódł, można na niego liczyć i być pewnym jego kompetencji, przy tym wszytskim jest bardzo sympatyczny.