dr Jacek Zeckei

Bardzo polecma, zdecydowanie trafiliśmy na właściwego Lekarza. Po mimo stresu u córki bo całkiem niedawno spędziła miesiąc w szpitalu co odbiło się dużym piętnem na jej psychikę wizyta u Pana Doktora odbyła się bez problemowo. Pan Doktor wszytko nam wyjaśnij, nawet po mimo wieku córki (10 lat) pytał czy ona chce coś dowiedzieć czy jeszcze jakoś może jej pomóc. Zdecydowanie nawiązał kontakt z dzieckiem. Mnie jako mamę uspokoił i przede wszystkim można Pana Doktora pytać o wszytko co nas niepokoi. Polecma z całego serca.

Pediatra z powołania. Dokładny, rzetelny, profesjonalny. Dziecko traktuje jak człowieka. Córka uwielbia do niego chodzić na wizyty.

Pediatra z powołania.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Człowiek z ogromnym sercem do dzieci, ogromną dozą cierpliwości do rodziców. Niezwykle kompetentny i oddany swojej pracy. Cudownie trafić na takiego pediatrę.

Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci. Dokładny, rzeczowy i uprzejmy. Nie traktuje pacjentów szablonowo, do dziecka podchodzi jak do człowieka.

Rewelacyjny Doktor, osoba z ogromnym powołaniem, które czuć od samego progu gabinetu. Na wizytę poświęca dużo czasu, bada dokładnie, jasno tłumaczy, stawia trafne diagnozy i co najważniejsze, jest to lekarz niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Indywidualne podejście oraz ogromne doświadczenie (praca w szpitalu na oddziale pediatrii) sprawiają że Doktor jest ceniony i uwielbiany przez swoich pacjentów. Szczerze polecam .

Pana doktora poznałam w szpitalu w Bytomiu. Niestety trafilam tam i z corka i z synem. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, a przy tym jest bardzo ciepła i serdeczną osobą. Potrafi uspokoić, wytłumaczyć, ma świetny kontakt nawet z najmniejszymi dzieciaczkami. Lekarz z powołania:)

Bardzo polecam Pana dr.Zeckeia jest bardzo dokladny jezeli chodzi o badanie , poswieca tyle czasu ile trzeba dla malego dziecka i nie tylko dla malego . Jest bardzo dokładny wszystko wyjasni i stara sie leczyc bez kuracji antybiotykowej.

Jeden z najlepszych pediatrów na Śląsku. My chodzimy z córkami do poradni do Pana Doktora od 8 lat. Diagnozy zawsze trafne. Badanie dziecka dokładne i szczegółowe. Doktor nie przepisuje nam listy leków, co jest dla nas bardzo ważne. Dzieci jeden raz w życiu miały przepisany antybiotyk, będąc pod opieką doktora Zeckeia! Mimo, że pacjentów u Pana Doktora zawsze jest bardzo dużo - nie tylko z Bytomia, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu - w poradni jak i na wizytach domowych. Nasze dzieci go uwielbiają. Pełne zaufanie!!! POLECAMY.

Coż, pan doktor 10lat temu powiedział bez badań tak na oko, że moje dziecko jest upośledzone bo ma cechy dysmorficzne, nisko osadzone uszy i zostawił mnie z tą wiedzą na oddziale, stres ogromny, na szczęścue wszystko było i jest ok i mam nadzieję, że doktor już nie feruje takich diagnoz od ręki. Dlatego nie zapomnę go do końca życia mimo iż już tyle czasu minęło i mimo iż mieszkamy daleko od Bytomia.

Lekarz z powołania, w 100% godny polecenia. Pomocny, profesjonalny, zaangażowany oraz wnikliwy. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dobrze tłumaczy i od razu widać, że nie traktuje swoich małych pacjentów szablonowo. Dotąd nigdy nas nie zawiódł, można na niego liczyć i być pewnym jego kompetencji, przy tym wszytskim jest bardzo sympatyczny.