dr Jacek Zeckei

Lekarz z powołania, w 100% godny polecenia. Pomocny, profesjonalny, zaangażowany oraz wnikliwy. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dobrze tłumaczy i od razu widać, że nie traktuje swoich małych pacjentów szablonowo. Dotąd nigdy nas nie zawiódł, można na niego liczyć i być pewnym jego kompetencji, przy tym wszytskim jest bardzo sympatyczny.

Lekarz godny zaufania. Nawet jeśli choroba dziecka przytrafia się nam z dala od domu, to konsultujemy. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora. I na to, że zajmuje się dzieckiem z troską. Nie jest to lekarz, który ma zawsze jedno rozwiązanie na każdą dolegliwość - antybiotyk. Jak Pan doktor daje antybiotyk, to jesteśmy przekonani, że wszelkie inne możliwości się wyczerpały albo w obecnym stanie, ich już nie ma po prostu. Szczerze polecam.

kiedy potrzebowałam dr, niestety nie odbierał tel, ani nie oddzwonił, zostawił mnie z małą w chorobie ;(

Jest genialny! już sama jego delikatna uroda i ton głosu powodują, że dziecko wchodzi do gabinetu z uśmiechem. A gdy odzywa się - z humorem, uśmiechem... mój syn parskał śmiechem :) a zazwyczaj nie chce nawet spojrzeć na lekarkę... chętnie otworzył buzię, opowiedział lekarzowi, gdzie go boli. Lekarz zwraca się do dzieci, używając zdrobnień... pyta o pogodę, przedszkole... byle uwagą dziecka naprowadzić na wesoły tor. Nie przypisuje antybiotyków "na wszelki wypadek", jeśli nie ma gorączki i zmian oskrzelowych. Wspiera na wstępie odporność dziecka! Dość nietypowe w porównaniu do innych pediatrów, i chwała mu za to! Już spisałam jego godziny pracy :)

Więcej takich lekarzy,spełnił moje oczekiwania w 100% ,dziękuje Bogu za takiego lekarza ,uratował mi dziecko.Polecam każdemu bardzo gorąco.

Świetny lekarz, bezbłednie stawia diagnozy, przepisuje tylko niezbędne lekarstwa. Dzieci go uwielbiają, zwłaszcza moja córcia. Pan doktor ma prawdziwe powołanie, wszystko spokojnie wytłumaczy, wysłucha, doradzi... Moja córka jest dosyć problematycznym pacjentem i nigdy Pan doktor nam nie odmówił pomocy, nawet po godzinach pracy. Dziękuję mu z całego serca, że mamy takiego wspaniałego lekarza w Radzionkowie:)

Wspaniały lekarz...już zawsze z Igorkiem będziemy pana pacjentami...Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na takiego doktora....Polecam go każdemu z czystym sumieniem :)

Prawdziwy lekarz z powołania!!! Wspaniały człowiek !!! Dzieciaki go uwielbiają :) Dr Zeckei stawia bezbłędne diagnozy i skutecznie leczy. Odkąd do niego chodzimy nasi chłopcy są po prostu zdrowsi. Dziękujemy! rodzinka Gowik

rodzinka Gowik

Bardzo dobry pediatra, dobre podejście do dzieci.

Bardzo dobry pediatra, dobre podejście do dzieci.

Świetny lekarz, przepisuje super dopasowane lekarstwa, dziecko szybko wraca do zdrowia, bardzo dobre podejście do dzieci, mój maluch bał się chodzić do lekarzy a dr Zeckei był jedynym lekarzem, którego moje dziecko uwielbiało! Chętnie pomagał przy chorobie nawet po godzinach swojej pracy w przychodni, widać, że jest lekarzem z powołania !!!