lekarz Jacek Ziębiński

Jak widać pan doktor stawkę za wizytę zwiększył czego nie można powiedzieć o metodach jak i aktualizacji wiedzy pana doktora. Zupełnie odbiega od wiedzy lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Może lepiej byłoby poświęcić więcej czasu na aktualizowaniu swej wiedzy zamiast na robieniu pieniędzy w prywatnym gabinecie. Owszem tak jak pisze na swej stronie, lubi gadać ale nie o tym co trzeba. Zamiast skupić się na badaniach i ocenie ciąży gada o dyrdymałach. W ciąży właściwie nie robi wymazu z szyjki macicy a przecież to tak ważne. W ogóle to masówka, gabinet przepełniony a opieka i wiedza pana doktora pozostawia wiele do życzenia. Radzę zastanowić się przed wyborem lekarza, tu chodzi o życie dziecka. Zdecydowanie nie polecam! Z resztą wystarczy zapytać pana doktora ile godzin spał po zejściu z dyżuru zanim przyjmuje w prywatnym gabinecie. A tak na marginesie to pan doktor nie ma chyba tytułu dr nauk medycznych. Naprawdę warto byłoby się przyjrzeć częstochowskim lekarzom.

Z tym lekarzem mialam kontakt w szpitalu po porodzie,jest mega uprzejmy,dobry,delikatny polecam

Jest bardzo kompetentny jeśli chodzi o tą specjalizaję.Urodziłam 2 dzieci z jego pomocą i jestem bardzo zadowolona.Poza tym przystojny no i jest się za kim schować.:>

bardzo dobry specjalista chodziłam do niego z dwiema ciazami i dzieki niemu moje drogie dziecko urodziło sie zdrowe zawsze zaleca odpowiednie badania i leczenie w razie zagrozenia ciazy i nie zgadzam sie z niektorymi opiniami kazdy jest człowiekiem i ma prawo do gorszych dni

Polecam wszystkim tego lekarza. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Sprawa była nieciekawa, a on okazał się doskonałym lekarzem. Odpowiedział na każde pytanie i profesjonalnie wytłumaczył wszystko. Zabieg przeprowadzony został równie profesjonalnie. Można mu zaufać. Polecam wszystkim.

Lekarz, który odbierał mi poród. Słyszałam opinie, że jest kompetentny. Tego ni wiem. Natomiast przez niego po porodzie trafiłam do szpitala na prawie 3 tygodni - oparł mi się na brzuchu podczas porodu tak, ze uszkodził mi trzustkę. Poza tym bardzo nieprzyjemni zwracał się do mnie i mojego męża na sali porodowej. Do pielęgniarek w mojej obecności chamskie uwagi pod moim adresem. Samym porodem mało zainteresowany - dzięki położnym udało mi się to wszystko przejść.

JEST TO SUPER LEKARZ POLECAM GO DLA KARZDEJ KOBIETY POPRAWIL KSZTALT MOJEGO BRZUCHA PO CESARSKIM CIECIU CO SPIEPRZYL RAFAL BETCHER I W PRZECIWIENSTWIE DO BETCHERA URODZILAM ZDROWA CORKE A NIE TAK JAK BETCHER ZNISZCZYL MI PIERWSZE DZIECKO KTURE ZMARLO

witam serdecznie!!!! chcialabym polecic wszystkim kobietom tego lekarza, jest osoba w 100 % kompetentna i zawsze stara sie pomoc swoim pacjentkom. Na poczatku wrzesnia urodzilam synka,dr. Ziebinski bardzo mi pomogl przy porodzie a po nim za kazdym razem kiedy byl w szpitalu przychodzil do mnie i pytal jak sie czuje ewentualnie tlumaczyl czy jest juz ze mna wszystko w porzadku!!!! nie mam do doktora rzadnych zastrzezen!!! przynam troche ze balam sie porodu po tych wszystkich opiniach ktore ostatnio tu czytalam, ale okazalo sie ze to jakies bzdury- przynajmniej w moim ...

witam serdecznie!!!!
chcialabym polecic wszystkim kobietom tego lekarza, jest osoba w 100 % kompetentna i zawsze stara sie pomoc swoim pacjentkom. Na poczatku wrzesnia urodzilam synka,dr. Ziebinski bardzo mi pomogl przy porodzie a po nim za kazdym razem kiedy byl w szpitalu przychodzil do mnie i pytal jak sie czuje ewentualnie tlumaczyl czy jest juz ze mna wszystko w porzadku!!!! nie mam do doktora rzadnych zastrzezen!!! przynam troche ze balam sie porodu po tych wszystkich opiniach ktore ostatnio tu czytalam, ale okazalo sie ze to jakies bzdury- przynajmniej w moim przypadku bylo inaczej ;)
POLECAM M.R.

jak widzę trochę zepsuję panu doktorowi opinię, ale cóż to chyba na jego własne życzenie. Chodziłam do pana doktora z pierwszą ciążą, był miły, sympatyczny, spokojny, co również bardzo cenię, ciąża przebiegała normalnie żadnych zasług nie miał, ale powiedzmy, że ok. z drugą ciążą również poszłam do pana doktora, sprawa wyglądała zupełnie inaczej, nie mówił jakie badania i kiedy należy wykonać (dobrze że jest internet i wszystko każdy można się łatwo dowiedzieć), ciąża ułożona pośladkowo, co ja widziałam na monitorze a pan doktor stwierdził, iż jest ok i już się odwróciła, byłam cały czas niespokojna, ponieważ czułam że nie jest dobrze, ale pan doktor uspokajał i portfel otwierał, z marszu pojechałam na porodówkę i okazało się iż jest nadal ułożenie pośladkowe, urodziłam u lekarza na dyżurze nie było źle, ale waga jaką lekarz podał na wizycie tydzień wcześniej a ta urodzeniowa to ponad kilogram różnicy, kiedy przyszedł mnie odwiedzić gdy miał dyżur, zaczął rozmawiać z inną dziewczyną (ona włosy ciemne ja jasne), nie wymagam, że ma pamiętać wszystkie pacjentki, ale może lepiej nie udawać, teraz u pana doktora to już masówka jak w lumpeksie, zdecydowanie nie polecam

To bardzo miłe, kiedy idąc do lekarza spotyka się jednocześnie człowieka. Doktor jest bardzo sympatyczny. Stres, który towarzyszy zazwyczaj badaniu ginekologicznemu, szybko mija. Super! Serdecznie POLECAM!!!