lekarz Jacek Ziębiński

Lekarz godny polecenia.Jestem jego pacjentką od dwóch lat,nie zawiodłam się na nim.Zawsze uprzejmy,odpowiada cierpliwie na pytania,poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu.Spełnia moje oczekiwania w 100%.

100% perfekcjonista w swoim fachu:). Polecam każdemu rodziłam u niego córkę, zero komplikacji, zero problemów. Lekarz bardzo uczciwy, podchodzi z sercem do pacjentki, konkretny, podejmuje trafne decyzje w każdej sytuacji, opiekuje się pacjentką od samego początku do samego końca. Przeżyłam wielu lekarzy w Częstochowie i nie zawaham się stwierdzić, iż Jacek Ziębiński jest najlepszym ginekologiem w Częstochowie i z pewnością jednym z lepszych poza nią:).

Jestem w 100% zadowolona z tego lekarza. Po pierwsze i najważniejsze, bez żadnych krępacji można go o wszystko zapytać, zawsze odpowie, pomoże rozwiać wątpliwości, poświęca każdej pacjentce indywidualnie tyle czasu ile jej potrzeba. czasami bywa tak że osoba może być w gabinecie ponad godzine, przez co robi się trochę kolejka, ale to przecież nie chodzi o to by wejść i wyjśc, tylko być w pełni usatysfakcjonowanym z wizyty. Przynajmniej wiem za co płace.

Lekarz który odbierał mój poród:)Oby każda kobieta trafiała na -porodówkę na jego zmianie:)

Naprawdę godny polecenia ginekolog w zupełności spełnił moje oczekiwania jako lekarz jest miły kompetentny ma odpowiednie podejście do pacjentki

Świetny lekarz; miły, kulturalny i z poczuciem humoru facet.

Świetny lekarz; miły, kulturalny i z poczuciem humoru facet.

bardzo dobry ginekolog prowadził moja pierwsza ciaze polecam

bardzo dobry ginekolog prowadził moja pierwsza ciaze polecam

Lekarz godny polecenia, prowadził moją pierwszą ciążę i nie było żadnych problemów, można o każdej godzinie się z nim skontaktować,przy tym bardzo sympatyczny. Na pewno będę już tylko do niego chodziła.

Prowadził moją pierwszą ciążę i na pewno będzie dalej moim lekarzem.

Prowadził moją pierwszą ciążę i na pewno będzie dalej moim lekarzem.

Byłam u pana doktora parę razy i muszę powiedzieć,że miło mnie zaskoczył.

Byłam u pana doktora parę razy i muszę powiedzieć,że miło mnie zaskoczył.