lekarz Jadwiga Hołojda

Internista, Hematolog

3,5
3,3
3,2

Bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, małego dziecka dzieki czemu wizyta dla niego stała się przygodą.Informacje dotyczące choroby i dalszego dzialania podane zrozumiale i dla nas wyczerpująco.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz ma doskonałe podejście do pacjenta i naprawdę bardzo wszystkim polecam.

Jadwiga Hołojda to wspaniały lekarz.Jak bym miała dokonywac porównań to dobrym porownaniem bylby doktor Judym.Jest kompetentna i uczynna,takich lekarzy polska potrzebuje.

lekarz kompetentny, natomiast w żaden sposób nie umie przekazać pacjentowi informacji.Mówi mało,wiecznie jest znudzona, nie lubiałem jeździć do niej!!!!!

ta lekarka jest ***** leczylem sie u niej na maloplytkowasc dala mi na zwiekszenie plytek jakis lek typu steryd ,zle dawkowanie wystawila i zlapalem nowa chorobe ,tocznia . kiedy to zalapalem nie pomogla splawila mnie i dala do zrozumienia ze nie wie o co chodzi ,nikomu jej nie polecam niech wraca do ksiazek i sie troche poduczy

Nie polecam !!Nie poleNie polecam !!cam !!Nie polecam !!Nie polecam !!Nie polecam !!

nie jest zainteresowana pacjentem i wyjaśnieniem co mu dolega

nie jest zainteresowana pacjentem i wyjaśnieniem co mu dolega