lekarz Jadwiga Hołojda

Internista, Hematolog

Witam serdecznie Pani doktor Jadwiga Holojda jest lekarzem z powolania.Oddzial hematologiczny,ktorego jest ordynatorem,prowadzony jest bardzo profesjonalnie z grupa wspanialych lekarzy i pielegniarek.Caly personel tego oddzialu traktuje pacjetow jak swoja rodzine.Pacjeci po pierwszej wizycie sa zalamani ale juz w trakcie leczenia zaczynaja wierzyc,ze mozna wygrac z choroba i to wlasnie jest zasluga calego personelu i Pani doktor Jadwidze Holojda. Zycze dalszych sukcesow w walce z tak trudnymi chorobami. Dziekuje serdecznie! Z powazaniem Bogumila J.

Witam serdecznie
Zycze dalszych sukcesow w walce z tak trudnymi chorobami.
Dziekuje serdecznie!
Z powazaniem Bogumila J.

Maz chorowal na raka zoladka 5 lat temu. Odwiedzajac rodzine stworzyly sie komplikacje krazenia krwi. Wizyta u lekarza konieczna! P. Doktor z gory wiedziala jakie mogly byc komplikacje w leczeniu meza i doradzala na przyszlosc co robic aby maz mogl odzyskac lepsze zdrowie. Wiecej sie dowiedzialam w jednej wizycie niz przez 5 lat w USA. POLECAM wszystkim!!!

ta lekarka jest ***** leczylem sie u niej na maloplytkowasc dala mi na zwiekszenie plytek jakis lek typu steryd ,zle dawkowanie wystawila i zlapalem nowa chorobe ,tocznia . kiedy to zalapalem nie pomogla splawila mnie i dala do zrozumienia ze nie wie o co chodzi ,nikomu jej nie polecam niech wraca do ksiazek i sie troche poduczy

okropność, nie miła, zadufana w sobie

okropność, nie miła, zadufana w sobie

Znakomity diagnosta, ten lekarz naprawdę chce nas wyleczyć, a nie odfajkować kolejne nazwisko w swojej kartotece. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz ma doskonałe podejście do pacjenta i naprawdę bardzo wszystkim polecam.

Bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, małego dziecka dzieki czemu wizyta dla niego stała się przygodą.Informacje dotyczące choroby i dalszego dzialania podane zrozumiale i dla nas wyczerpująco.

Jadwiga Hołojda to wspaniały lekarz.Jak bym miała dokonywac porównań to dobrym porownaniem bylby doktor Judym.Jest kompetentna i uczynna,takich lekarzy polska potrzebuje.

nie jest zainteresowana pacjentem i wyjaśnieniem co mu dolega

nie jest zainteresowana pacjentem i wyjaśnieniem co mu dolega