Jadwiga Olejniczak

1,8
1,5
1,3

Drodzy Rodzice. Odradzam wizyty u P.O dzisiaj bylam z synkiem na wizycie i zaluje,ze tam trafilam. Pani O bardzo nie mila zachowuje sie jakby za kare siedziala i przyjmowala pacjentow. Na pediatre nie nadaje sie. Bardzo a to bardzo sie zdenerwowalam wychodzac od tej Pani nie wspominajac juz o Moim synku,ktory tak mocno plakal ze az ciezko bylo go uspokoic. Nie delikatny lekarz i bardzo nie milo podchodzi do pacjentow. Zedecydowanie Odradzam. Pozdrawiam

Witam. Własnie miałam przyjemność a może lepiej wprost napisac ze nieprzyjemność trafic na wizyte z moja córka do p. O mója opinia jest jedna ZE TA PANI NIE NADAJE SIE NA PEDIATRE DZIECIECEGO !! jest nie miła nie delikatna w stosunku co do dziecka przy badaniu przy wywiadzie nie daje dość do słowa podnosząc ton głosu po prostu totalne nieporozumienie . Pani chyba się wypaliła już zawodowo albo minęła się z powołaniem bo pediatrą dziecięcym to nie mogę nazwać tej pani i to z całą pewnością !!

Witam.

Totalna żenada!!! Ta kobieta kompletnie nie nadaje się na lekarza, tym bardziej na pediatrę! Za każdym razem kiedy mam NIEprzyjemność trafić na tę kobietę pojawiają się problemy, wiecznie każe decydować rodzicom dziecka czy i jakie leki podać, czy szczepić czy też nie, jeżeli już sama wymyśli sposób leczenia - okazuje się on zupełnie nietrafiony! Mojej córce przepisała antybiotyk twierdząc, że jest niezbędny do wyleczenia przeziębienia, następnego dnia trafiłam z córką na pogotowie, ponieważ w całej jamie ustnej pojawiły się pleśniawki, pani dr z pogotowia zdziwiona pyta "ale po co dajecie jej antybiotyk? Przecież mała ma tylko katar! Wystarczą inhalacje z soli fizjologicznej"... Ręce opadają! Dodam jeszcze, że"szanowna" pani O. kompletnie nie ma podejścia do dzieci, wręcz krzyczy na dziecko podczas badania! ZERO KOMPETENCJI!!! Ta kobieta minęła się z zawodem! NIE POLECAM!!!

Za każdym razem kiedy mam tą wątpliwą przyjemność obcowania z tą Panią zastanawiam się po co ta Pani męczy się siedząc w przychodni dla dzieci!? ZERO podejścia, ZERO dialogu, BRAK możliwości dojścia do słowa, uprzejmość to także słowo obce dla tej Pani! Diagnozę w tylu "Proszę obserwować" mogę wydać sobie w domu.. Beznadziejny lekarz! NIE polecam!

Byłam ze swoim synkiem kilka razy u dr Olejniczak i wbrew tym wszystkim złym opinią uważam, że to bardzo dobra lekarka. Jest bardzo dokładna, zwraca uwagę nie tylko na chorobę ale i na ogólny rozwój dziecka. Kiedy synek zachorował na szkarlatynę dostałam skierowanie na morfologię i badania mające wskazać czy są powikłania po chorobie czy też Mały wyszedł bez szwanku. Jest bardzo miła dla dziecka. Poświęca dużo czasu. Takie są moje wrażenia z wizyt u dr Olejniczak.

Nie wiem kto tej babie dał uprawnienia w pracy z dziećmi ;/ bardzo nie miła osoba bez podejścia do dzieci kompletne ''0''

Tragedia - zdecydowanie nie polecam, tylko dzięki uprzejmej pani mgr z apteki nie podałam dziecku leku zapisanego przez p. doktor (w złej dawce!)

Mam fatalne doświadczenia z kontaktu z p. doktor. Tylko dzięki uprzejmości pani mgr farmacji z apteki, do której poszłam zrealizować receptę, udało się uniknąć tragedii. Gdy wróciłam do gabinetu, prosząc o wypisanie leku w poprawnej dawce,usłyszałam pretensje że oto czas Jej pracy już się kończy a ja śmiem zawracać Jej głowę ( był to ewidentny błąd p. doktor, więc spodziewałam się raczej słowa 'przepraszam'). Zdecydowanie nie polecam. Ja już na pewno nie narażę mojego dziecka na ponowny kontakt z p. doktor.