lekarz Jadwiga Warpachowicz

Zdecydowanie odradzam!Nie interesuje się pacjentką w szpitalu.

Zdecydowanie odradzam!Nie interesuje się pacjentką w szpitalu.

polecam bardzo gorąco chociaż nie było pani doktor przy porodzie

polecam bardzo gorąco chociaż nie było pani doktor przy porodzie

Bardzo polecam pani doktor uratowala mi życie i mojemu dziecku jest dla mnie pradzwiwym bohaterem!!!!!!!!!!Tylko jej i jeszcze jednej położnej zawdzieczam to że zyję!!!!!POLECAM

Bardzo polecam! Uprzejmna,konkretna,rzeczowa,kompetentna - jak dla mnie bez zastrzezen. Rodziłam w Chodzieży, również polecam! Wszystko zależy od naszego podejscia do porodu - porod jak porod, bolec musi, polozna tez musi byc konkretna, nie bawic się z rodzącą - wszystko dla dobra dziecka! POLECAM

Od początku chodzę do pani doktor Warpachowicz. Jestem bardzo zadowolona. Jest osobą konkretną i normalną. Zawsze wszystko tłumaczy. ps: To, że czasem nie jest w humorze, to chyba każdy tak ma. Czasem ma się gorsze dni ;) Ja szczerze polecam.

Super lekarz polecam wszystkim!!! Zdecydowanie spełniła moje oczekiwania, bardzo miła można z nią porozmawiać o wszystkim, nie traktuje pacjenta na stopie pan - pani, można z nią porozmawiać jak z własną mamą czy bliską osobą tłumaczy bardzo wnikliwie i dobrze podchodzi do pacjenta z pełnym profesjonalizmem wzbudza pełne zaufanie

na prywatnej wizycie bardzo miła,prowadziła mi całą ciąże ale w szpitalu wcale nie można na nią liczyć dzięki tej pani przeszłam taką traumę że ciężko mi będzie się zdecydować na kolejną ciążę a poród w chodzieży ODRADZAM!!

Czy moze ktoras z Pań podac mi adres prywatnego gabinetu pani doktor??? bylabym bardzo wdzieczna!

Pani doktor zupełnie inaczej zachowywała się kiedy płaciłam jej za wizyty, a zupełnie inaczej, kiedy leżałam na oddziale i korzystałam z ubezpieczenia. Koleżanki, które po porodzie zrezygnowały z usług tej lekarki również mnie do tego namawiały, kiedy oznajmiłam, ze jestem w ciąży i ujawniłam mojego ginekologa. Twierdziły, że liczą się pieniądze. Wyadawało mi się to neirealne, ale coś prawdy w tej opinii jest. We mnie pozostał niesmak i wydaje mi się, ze raczej nie pójdę więcej do gabinetu tej pani ginekolog. Lepiej zajmowały się mną inne lekarki - przyszły, porozmawiały, poinformowały o sytuacji, sposobach leczenia, które rozpatrują... Już w ogóle Pani Szymczak. Wspaniała!

Pani Doktor od samego początku dla mnie była miłą przyjemną i sympatyczną Pania Doktor bo moją ciążę prowadziła aż nie urodziła mojego synka nawet jak byłam w szpitalu na poroduwce to Pani Doktor przyszła zobaczyć jak ja rodzę mojego synka. I do dzisiaj Pani Doktor wspomina że rodziłam bardzo ładnie i polecem Panią Doktor znajomym