lekarz Jadwiga Warpachowicz

jestem bardzo zadowolona z pani doktor:)miła i bardzo sympatyczna.

jestem bardzo zadowolona z pani doktor:)miła i bardzo sympatyczna.

Fantastyczna Kobietabudzi ogromne zaufanie jest bardzo uprzejma i wyjatkowa

Fantastyczna Kobietabudzi ogromne zaufanie jest bardzo uprzejma i wyjatkowa

lekarz dobry z doswiadczeniem,podejscie takie same do pacjenta na wizytach prywatnych jak na kase chorych,konkretna,ciepła,wzbudza zaufanie.polecam.

z zapaleniem poporodowym zmagam się 1,5 roku w końcu doszło do dystrofii pochwy pomimo 3 wizyt w roku i moim tłumaczeniu ze jest coś nie tak pani doktor nie raczyła nic zrobić

Doskonały lekarz i równie wspaniały człowiek. Z taką dobrocią i zainteresowaniem losem pacjentki nie spotkałam się nigdy wcześniej. Podoba mi się fakt, iż Pani Doktor nie tylko przyjmuje dany stan rzeczy, ale przede wszystkim stara się znaleźć przyczynę, a także wyeliminować zagrożenia. Poza tym pomimo prywatnych wizyt, kiedy w międzyczasie coś się zaczyna dziać, Pani doktor jest pod telefonem i zawsze można liczyć na pomoc. Ostatnio miałam właśnie taką sytuację, pojechałam do Niej, ona badała mnie i Maluszka, chodziła koło nas jakieś dwie godziny i nie wzięła za to ani grosza. Nigdy nie usłyszałam od Niej, że teraz nie może, nie ma czasu, żeby dać spokój. Nigdy nie bagatelizuje wątpliwości pacjentki, wszystko cierpliwie tłumaczy. Ten Jej spokój powoduje, że czuję się bezpiecznie i wiem, że lepszej opieki dla Maleństwa i siebie nie mogłam sobie nawet wymarzyć. Jestem tą Lekarką po prostu zachwycona! Polecam ją każdej kobiecie.

niedelikatna podczas badania, dobra w rutynowych czynnościach- nietypowych schorzeń nie potrafi rozpoznać.

Pani Doktor jest osobą która budzi zaufanie,ma bardzo życzliwe podejście do pacjentki,cierpliwie i szczegółowo tłumaczy.Była przy moim 2 porodzie,z racji pełnionego dyżuru,wspominam to przeżycie bardzo ciepło.Mogę polecić z czystym sumieniem,choć ciąże prowadziła równie miła i kompetentna pani dr Szymczak.

Bardzo dobra Pani doktor prowadziła moje obie ciąże jestem z niej bardzo zadowolona polecam gorąco tego lekarza

niekompetentna,bagatelizująca dolegliwości, nie potrafiąca zdiagnozować choroby.

jestem zadowolona z tego lekarza, prowadziła moją ciąże i spełniła wszystkie moje oczekiwania, lekarz godny polecenia innym