lekarz Jakub Łodyga

Pediatra

naprawdę kompetentny życzliwy, uprzejmy, rzeczowy i wszystkie superlatywy dla lekarza naprawdę można go polecić. Ja chodzę prywatnie w Łomiankach czy ktoś może podpowiedzieć gdzie jeszcze Pan doktor przyjmuje na wszelki wypadek gdyby mi uciekł :-)

Najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafilismy. Godny polecenia. Wszystko dobrze tłumacz, zawsze jest pogodny i cierpliwy, dokładnie bada i nie robi problemu z wypisania skierowania lub recepty. Oby bylo u nas więcej takich lekarzy.

Niezwykle sympatyczny, kompetentny lekarz. Podczas wizyty nie ogranicza sie do badanie stetoskopem i zajrzenia w gardlo. Odnosi sie wrażenie, że szczerze troszczy się o dobro małego pacjenta a nie o ilosc przebadanych "numerków" z rejestracji. Polecam

Dr Łodyga jest godnym polecenia lekarzem. Moje dziewczyny bardzo Go lubią. Wspiera wszystkie młode mamy jak kolwiek by nie karmiły :)

Niestety coraz rzadziej spotyka się tak kompetentnych lekarzy. Ma świetne podejście do dzieci. Zawsze uśmiechnięty. Wszystko tłumaczy i jak nie trzeba to nie straszy rodziców. Nie pozwala się martwić na przyszłość. A co najważniejsze bardzo dobrze dobiera leki i skutecznie leczy.

Bardzo dobry lekarz. Jakże żałujemy, że po przeprowadzce z Woli nie mamy ma Ursynowie równie wspaniałego lekarza. Jako jedyny lekarz usłyszał w serduszku mojego wówczas 2 miesięcznego synka mały szmer świadczący o małej wadzie serca. Nawet profesor kardiolog nie słyszy tego szmeru - twierdzi, że wadę widać tylko na dokładnym badaniu USG. Bardzo wnikliwy lekarz, oddany małemu pacientowi. POLECAM!!!

Bardzo zabawny lekarz. Miły, sympatyczny. Dzieci się go nie boją.

Bardzo zabawny lekarz. Miły, sympatyczny. Dzieci się go nie boją.

Polecam, lekarz z prawdziwego zdarzenia, nie żałuje zleceń badań dodatkowych itp, kompetentny i życzliwy 5/5

Dr Łodyga to bardzo miły, uprzejmy lekarz. Zawsze przyjmuje pacjentów nawet tych, którzy nie zdołali dostać numerka. Cierpliwy i bardzo dokładny w tym co robi. Ma podejście do dzieci. Gorąco polecam i oby więcej takich lekarzy.

Lekarz z rzetelnym podejściem do dziecka, nie poskąpi ani recepty, ani skierowania do specjalisty, ani badań, wszystko opisze na kartce, gdyby człowiek coś zapomniał w ferworze. Nawet jak się zajrzy na chwilę, po jakieś skierowanie, to najchętniej rozebrałby i obejrzał dziecko, a to rzadkość :) Może czasem za dużo tej wiedzy dla rodzica, bo jak się usłyszy wszystkie warianty rozwoju choroby, to można się potem trochę martwić.. ;)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8