lekarz Jakub Łodyga

Bardzo dobry lekarz. Jakże żałujemy, że po przeprowadzce z Woli nie mamy ma Ursynowie równie wspaniałego lekarza. Jako jedyny lekarz usłyszał w serduszku mojego wówczas 2 miesięcznego synka mały szmer świadczący o małej wadzie serca. Nawet profesor kardiolog nie słyszy tego szmeru - twierdzi, że wadę widać tylko na dokładnym badaniu USG. Bardzo wnikliwy lekarz, oddany małemu pacientowi. POLECAM!!!

Bardzo miły i cierpliwy. Nie robi problemu ze skierowaniami na wizyty specjalistyczne. Niestety nie zapisuje w karcie dziecka wszystkich podanych i tych zauważonych przez siebie "inności" -celowo nie piszę nieprawidłowości, bo zapewne takimi nie są, ale mogą budzić niepokój i należałoby je obserwować. Chyba zbyt wiele pacjentów, przez co stają się trochę anonimowi.

W końcu NORMALNY lepkarz pediatra!!!!! poświęca dużo czasu, tłumaczy wszytsko nawet po 5 razy! zawsze przyjmie poza kolejnością, bez numerka! chodze do prywatnego dr, poleconego, ponoć mega sława ale rezygnuje z niego i będziemy leczyc się u dr Jakuba!

bardzo kompetentny i sympatyczny, co u pediatry jest niezwykle istotne

bardzo kompetentny i sympatyczny, co u pediatry jest niezwykle istotne

Prawdziwy lekarz z powołania! Sumienny i dokładny, naprawdę polecam.Chodzę do niego z dwójką dzieci, ma super podejście do dzieci i naprawde wszystko zawsze tłumaczy.Można też zadzwonić do doktora i zawsze chętnie wysłucha i doradzi lub zaprosi na wizytę do gabinetu jeśli nawet nie uda nam się zdobyć numerka. Oby więcej takich lekarzy. Super.

Lekarz z rzetelnym podejściem do dziecka, nie poskąpi ani recepty, ani skierowania do specjalisty, ani badań, wszystko opisze na kartce, gdyby człowiek coś zapomniał w ferworze. Nawet jak się zajrzy na chwilę, po jakieś skierowanie, to najchętniej rozebrałby i obejrzał dziecko, a to rzadkość :) Może czasem za dużo tej wiedzy dla rodzica, bo jak się usłyszy wszystkie warianty rozwoju choroby, to można się potem trochę martwić.. ;)

Wchodzi pacjent do gabinetu , a tu LEKARZ prawdziwy. Wcześniejsi pediatrzy to mumie ! Dziecko chodzi do lekarza z ochotą , wie że dr. Jakub napewno pomoże.Niezwykle miły i kontaktowy lekarz.Zadajesz pytanie i otrzymujesz odpowiedz.Szkoda że wcześniej do naszej przychodni nie trafił , miałabym mniej problemów zdrowotnych z dzieckiem. Coraz trudniej dostać się do niego na wizytę.

Kompetencja na najwyższym poziomie, a do tego uprzejmość i życzliwość. Dokładnie wyjaśnił co się dzieje z dzieckiem, zapisał najważniejsze informacje na kartce, żeby zdenerwowany rodzic nie zapomniał o niczym po powrocie do domu. Lekarz z powołania. Ideał ;)

Bardzo miły i kompetentny, cierpliwy lekarz, dobre podejście do dziecka, rodzicom zawsze wszystko tłumaczy i zapisuje na kartce. Jeśli trzeba daje skierowania do specjalisty. Ma bardzo "zdrowe" podejście do pacjenta. Polecam.

bardzo sympatyczny, poświęca uwagę dziecku, zdecydowanie polecam, większość lekarzy mogłoby brać przykład z tego lekarza!!!!!!!!!!