dr n. med. Jakub Szmytkowski

Chirurg ogólny

Pana doktora można tylko chwalić - bardzo rzeczowy, uprzejmy, wytłumaczył wszystko. Operacja przebiegła bez problemów, po operacji też wykazano duże zainteresowanie pacjentem. Ogólnie opieka na oddziale super, siostry przemiłe, opiekuńcze. Byłam naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona.

Dr Szmytkowski jest chyba jedynym lekarzem, który potraktował mnie z szacunkiem. Wytłumaczył wszystko, odpowiedział na każde pytanie. Bez cienia zniecierpliwienia. Przesympatyczny, choć bardzo zamknięty człowiek.

Doskonały fachowiec. Przesympatyczny, spokojny człowiek. Cieszę się, że dr Szmytkowski mnie operował. Najwyższy poziom opieki. Dziękuję!

Doskonały fachowiec.
Przesympatyczny, spokojny człowiek.
Cieszę się, że dr Szmytkowski mnie operował.
Najwyższy poziom opieki. Dziękuję!

operacja przebiegła sprawnie ,przed operacją zbyt mało tłumaczy sie pacjentowi n.t. choroby i scenariusza operacji, Mam nadzieję, że szersze omówienie nastapi na wizycie kontntrolnej. Ogólnie i tak wysoko oceniam tego lekarza, Pobyt na oddziale chrurgii i endokrynologii przeszedł moje oczekiwania-opieka cudowna , siostry wspaniałe, nawet na jedzenie trudno narzekać.

Pan doktor usunął mi prawie całą tarczycę.Czuję się jak nowo narodzony!Dziękuję!

Badzo dobry fachowiec,bardzo sympatyczny i rzeczowy!

Badzo dobry fachowiec,bardzo sympatyczny i rzeczowy!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz