lekarz Jakub Wilczyński

2,2
2,1
2,4
2,1

Myślałam, że nie będę musiała się dzielić swoimi odczuciami odnośnie Pana Doktora, ale jednak..... Leczyłam się u tego Pana dłuższy czas z bardzo dobrym skutkiem (tak mi się wydaje). Niestety to co ostatnio Pan Doktor wyczynia w żaden sposób nie jestem w stanie zrozumieć. Rozumiem, że ma dużo pacjentów ale tak lekceważące podejście do pacjenta, który płaci za wizytę jest co najmniej mało eleganckie. Wizytę miałam umówioną na poniedziałek, w niedziele późnym wieczorem dostałam sms, że niestety Pan Doktor musi odwołać wizytę w związku z wyjazdem służbowym i będzie umawiał na nowy termin w kolejnych dniach. Niestety tak się nie stało. Po kolejnym moim sms co z moim terminem odpisał, że jeszcze nie ustalił terminu, wiec poprosiłam o ustalenie nowego terminu. Nie doczekałam się. Nie odpowiada na sms a przecież zapewniał, że można pisać a nawet dzwonić o każdej porze dnia i nocy w razie jakiś dolegliwości. Nie polecam tego Pana chociaż jeszcze do niedawna miałam dobre zdanie o nim. Szkoda, że swoim nieprofesjonalnym zachowaniem sam sobie zapracowuje na złe opinie.

Pan doktor jest kompetentnym specjalistą, leczę się u niego ponad 3 lata z bardzo dobrym skutkiem, organizm doszedł do równowagi, co zdecydowanie poprawiło komfort życia. W razie nieprzewidzianych sytuacji zawsze mogę napisać do doktora z prośbą o pomoc i nigdy jej nie odmówił. Wizyta na czas, podczas niej usg, ekg i ustalenie leczenia. Polecam!

Wspanialy lekarz! Widać, że zna się na tym co robi . W ciągu kilku dni poprawił jakość życia teściowej. Zdecydowanie polecam. bardzo miły i sympatyczny człowiek. A przede wszystkim dobry specjalista

Lekarz odmówił przyjęcia na oddziale nocnym w Oławie z powodu zameldowania w powiecie brzeskim co jest nie istotne , pokazując przy tym że w brzeskim szpitala także jest oddział nocny a jesteśmy tutaj tylko dla tego ze nie chciało nam się czekać w tamtejszej kolejce . Mówiąc ze ma obowiązek uniósł się mówiąc że jesteśmy za młodzi żeby się do niego odzywać w taki sposób dziewczyna odpowiedziała , że jest niekompetentny po czym wyprosił nas z gabinetu . Brak słów . Po powrocie na SOR tamtejszy lekarz zadzwonił do dr.Jakuba a ten wyparł się wszystkiego . Zostaliśmy wysłani do innego szpitala skoro według nas jest „niekompetentny” .

Biorąc pod uwagę fakt że opinie na tej stronie są przez wiele osób dokładnie czytane ja również pierwszy raz zabiorę głos w sprawie lekarza. Nieuprzejmy to mało powiedziane bezczelny a w dodatku tak pewny siebie że szkoda słów. Pacjentka obok w jednym pokoju mierzy ciśnienie a Szanowny Pan Doktor odpowiada "nie będę się tu z Panią męczył kieruje na SOR tam niech Panią leczą".!!!!!! Skandal!!!!!!! Córka lat 6 zaczęła się dusić w nocy gorączka wymioty a lekarz na to "dusić tylko tyle?". Brak słów kolejny raz. Proszę się zastanowić nad zmianą zawodu bo lekarzem jest Pan delikatnie mówiąc słabym. Więcej szacunku do drugiego człowieka Bogiem Pan nie jest uświadomić sobie to trzeba. Absolutnie nie polecam.

Lekarz otwarty , sympatyczny z dużą empatia do pacjenta . Mój tato po udarze mózgu trafił do pana Wilczyńskiego . Jest pod jego opieką od dwóch miesięcy . Oboje jesteśmy zachwycenie efektami leczenia oraz samą osobą Pana doktora .

Odradzam wizytę u tego pana. Nie zasługuje na miano lekarza. Niekompetentny i niesłowny. Przekładnie wizyt to u tego lekarza norma.Przekładana kilkukrotnie wizyta nie doszła do skutku, ponieważ pan doktor zapomniał i pojechał sobie z rodziną na ferie. Nie potrafi wypisać prawidłowo e-recepty. Jedyne co potrafi to brać pieniądze za wizytę.

Nie polecam pana doktora, lekarz be jakiejkolwiek wiedzy liczący tylko na pieniądze, do tego bezczelny i arogancki. Wielkie NIE dla tego pana i dla takich ludzi pracujących w tym zawodzie. Szkoda ze nie można wystawić opini 0 bo ten pan byłby wtedy najlepszy.

Nie polecam. Więcej gada o swoich pasjach i sie przechwala niz leczy. Nie ma się poczucia ze jest sie u dobrego lekarza. Gdy sie odmówi wizytę robi sie nieuprzejmy. Sam jednak odwoluje jak chce. Umawia na raz kilku pacjentów i trzeba siedzieć i dluuugo czekać na swoją kolej. Nawet w czasie pandemii, poczekalnia byla dosłownie upchana ludźmi.

Nie polecam za lekceważące podejście do pacjenta. Miałam umówioną wizytę na konkretną godzinę, czekałam w kolejce ok godziny, po czym Pan doktor zadzwonił i powiedział, że nas nie przyjmie, przełożył wizytę na inny termin. Tą wizytę również przełożył, umawiajć się na niedzielę i mówiąc, że przyjedzie specjalnie dla nas. Przyjechałam, okazało się , że czekali już inni pacjenci, więc skomentowałam, że to niepoważnie z jego strony. Pacjenci chyba licząc na zniżkę zdali doktorowi relację, więc wyszedł Pan doktor i powiedział, że jak nam się cos nie podoba, to są jeszcze inni lekarze. Tak właśnie są Panie doktorze.